Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Bajden - jedno staro i očekivano presidency?

Featured Replies

  • 1 month later...
  • Replies 2.9k
  • Views 272.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Ivo Petović
    Ivo Petović

    Nemoj da se ljutiš, ali imam jedan most da ti prodam povoljno.    Najveća dostignuća Trampa su rezanje poreza iz 2017.g. koje je preko 80% otišlo najbogatijim (prepolovio je capital gains ta

  • Da počistimo svoje dvorište kažeš ?   Bajden sigurno ne bi bio moj prvi izbor. Ali ne radi se o njemu. Siguran sam da će Bajden, u slučaju da izgubi, mirno predati vlast. Trenutno mu je rodj

  • copkillah
    copkillah

    a inače sve kipti od njihove dobre karme  

Posted Images

Polako se zahuktava jerry

Pitao bih RS ko je ovde njegov favorit ali to je više nego jasno...

Haris uzima ladno fantom

Im Not No Way GIF

Glasam za Njusoma. Jeste trenutno treći, ali mogu da mu pročitam i izgovorim ime

Fali astronaut na listi. Mada kontam da neće biti ni on, niti bilo ko od ovih šest, nego će neko novi da se pojavi nakon midterms.

8 hours ago, Weenie Pooh said:

Polako se zahuktava jerry

Pitao bih RS ko je ovde njegov favorit ali to je više nego jasno...

Pa, dobro, AOC se preporucila establsimentu braneci Izrael.

Ima sanse da casno izgubi.

sta cekate

Screenshot_2026-05-14-00-23-38-470_com.dexscreener-edit.jpg

Nema šanse da Demokrate treći put pošalju ženu na MAGA političara i rizikuju 0/3. Izabraće nekog kao Bidena, ko ne drma kavez i ne iritira nikog i dobija opušteno čak i ako bude pred staračkim domom. Iz istog razloga mislim da ispada i General Buttigieg. Max šta može da se očekuje od njih je da ispliva neki novi Barry, što nadahnuto priča, ali zna koliko je sati.

Edited by Venom

Ja odavno tipujem na Newsoma, jos od onog u Davosu...

Deluje dovoljno pametno i dovoljno ljigavo da bi mogao da dobije... Kakav bi predsednik bio, to je sasvim drugi par carapa...

Svaki put otvorim temu i očekujem da je matori odapeo. Izgleda još malo će da lapi na promaji

Teoretski moze on jos jedan mandat.

Ako oni idioti koji su izabrani u SCOTUS dozvole Trupu da trci opet izbornu trku, ne vidim zasto Obama ne bi isto trcao... fantom

Da, pocep'o bi ga Barry, osim ako ga ne mrzi, jer mi je lepše da se zajebava u penziji. Newsom je isto k'o i AOC ili Buttigieg, previše iritira određene grupe ljudi, on je strašilo, tako da mislim da neće biti on. Tipujem na tako nekog čestitog k'o Biden.

Edited by Venom

Trampara ce biti Veep kandidat, a onda ce se JD povuci posle izbora - jedino na takvu neku kombinu mogu da racunaju. Samo sto sumnjam da bi se JD tek tako povukao za babuna.

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.