Jump to content
IGNORED

Bajden - jedno staro i očekivano presidency?


theanswer

Recommended Posts

Propagandna mašina za pranje mozgova radi folgas na svim cilindrima

 

 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Pa, jbt...

 

https://www.021.rs/story/Zivot/Magazin/373434/Bajden-rekao-da-su-mu-ujaka-mozda-pojeli-kanibali-premijer-Papue-Nove-Gvineje-se-uvredio.html

 

Quote
"Bajden je izgleda implicirao da su njegovog ujaka pojeli kanibali nakon što je njegov avion oboren iznad Papue tokom Drugog svetskog rata", saopštila je Marapeova kancelarija.
 
"Izjave predsednika Bajdena možda su bile lapsus, međutim, moja zemlja ne zaslužuje takvu etiketu. Pozivam predsednika Bajdena da predloži Beloj kući čišćenje ovih ostataka iz Drugog svetskog rata kako bi se saznala istina o nestalim vojnicima poput Ambroza Finegana", dodao je Marape.

 

Edited by Ayatollah
  • Haha 4
Link to comment
10 hours ago, Roger Sanchez said:

Uini spali vješticu! 

 

Ne znam ni ko ti je ta Prerna Jagadeesh, što bih je spalio :unsure:

 

Kako ide u fantazmagoričnom "Push Biden Left" svetu, sve po planu? E lepo, baš mi je drago, socijalizam ante portas.

Link to comment
1 hour ago, ObiW said:

Dadada #svisuisti 

 

Nije vazno da li je u pitanju Vucic, Putin, Tramp, ili neka druga fasisticka bagra - relativizacija radi posao, kako se da videti.

Cilj nije da se ljudi preokrenu nego da se demoralizuju i slude relativizacijom. I odlicno funkcionise za dobar deo populacije.

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
3 hours ago, Weenie Pooh said:

Mlada Hilari je takođe imala šta da kaže po tom pitanju:

 

 

dobro, sasvim je sigurno da ce vise stoke da prdi ako trump pobedi

 

 

Link to comment

  

8 minutes ago, ObiW said:

Dadada #svisuisti 

 

Ti to vidi sa Hilldawg, ona je podelila taj inspirativni grafik.

 

Naslov se ne poklapa sa podacima, doduše, kaže "Trampova pobeda dodala bi 4 milijarde tona emisija gasa", a jasno se vidi da bi Trampara u stvari dodao 5 milijardi. (Bajden bi dodao 4 milijarde, a meta je 3 milijarde.)

 

Ja bih dodao samo da se ne govori zaista o smanjenju emisije gasova staklene bašte, već o usporenju stope rasta emisije tih gasova. Ta stopa rasta opada u sve tri varijante, ali količina gasova u atmosferi neumitno raste u sve tri varijante.

 

Kome je za sreću dovoljno da hrli u propast za nijansu sporije, aferim.

 

  • +1 1
Link to comment
15 hours ago, ObiW said:

Dadada #svisuisti

Najbolje na to reagiše™ moj spirit politician, Njegovo Stancilstvo, who came to Papa Biden prije par godina

 

 

Edited by Roger Sanchez
Link to comment
×
×
  • Create New...