Jump to content
IGNORED

Bajden - jedno staro i očekivano presidency?


theanswer

Recommended Posts

11 hours ago, Lezilebovich said:

Bravo za Bajdena

 

 

Mislim da ju je Blinken otpustio. Konačno!! 💃💃💃

  • Hvala 1
Link to comment
8 hours ago, Roger Sanchez said:

"Everyone here would have said..." - treba čitati s razumijevanjem. Razgovor je točno prenesen bez Beginovog lažnog preseravanja

 

 

 

 

Levi aktivista je ipak u pravu zato što je i Biden za rešenje Diaper Dona, samo nije toliko primitivan da to govori javno.

  • +1 1
Link to comment

Svaka rasprava na temu kako neko moze da podrzava Bajdena dok lik trenutno u ril tajmu sprovodi genocid, u koraku dva prelazi u pravdanje ljubitelja Bajdena na "ali i Tramp bi sprovodio isti takav genocid a mozda i gori".

 

 

Link to comment
3 hours ago, MayDay said:

Mislim da ju je Blinken otpustio. Konačno!! 💃💃💃

 

Kako je otpustio kad joj je onoliki zahvalni panegirik ispisao u oproštaju?

 

 

Link to comment
2 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Kako je otpustio kad joj je onoliki zahvalni panegirik ispisao u oproštaju?

 

 

Tim pre. 
 

Vini, išla sam da pričam na nekoj panafričkoj konferenciji. Posle sam nešto opošljavala na Bliskom Istoku.

 

Samo mi zmaj fali. Pa sramotaaa!!!

Link to comment

Ko o čemu Mau Dau o zmajevima :yawn: Jesu ti otkazali ono sranje od serije yet?

 

Slabo nam nešto svraćaš da se oglasiš po drugim relevantnim temama tipa Ukrajina, Gaza, i Breskvica vs. Teja Dora?

Link to comment
9 minutes ago, x500 said:

 

Ovo je spektakularno, ladno su na state.gov verno reprodukovali tipografske greške iz originalnog dokumenta koji je Blinken izbacio :lol:

 

Da ne rizikujemo, možda je namerno lupljen enter u sred pasusa, ko zna? I to ne jednom nego na dva mesta!

 

Edit: Lažem, u stvari, dodali su i treću. Jadi mladog Entera all over again,

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Mozda im se zurilo dok su pravili "ferman". Izgleda da se vode "dvorske cistke" i da se pravi prostor za obrt.

Videcemo ™.

 

Link to comment

Mnogo ste optimistični i ti i @MayDay, ja bih se kladio da ova smena generacija nema veze ni sa kakvim zaokretom. 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

Mnogo ste optimistični i ti i @MayDay, ja bih se kladio da ova smena generacija nema veze ni sa kakvim zaokretom. 

+1

Nezgodno je imati Nulandovu u administraciji dok se preizborna kampanja zahuktava. Sklonili su je na sigurno, da ne bi bila laka meta, i da protivnicima onemoguće lako poentiranje.

  • Haha 2
Link to comment
17 hours ago, Roger Sanchez said:

"We need a negotiated ceasefire that both the Israelis and Hamas agree to." je varijacija na "Srbija ne učestvuje u ratu". Apeluje čovek na sukobljene strane, i ne može on da želi mir više nego oni. pri tome, dato primirje kojim mašu demokrate je 6-onedeljna pauza da se nekako umanji mogućnost regionalne eskalacije tokom Ramazana. s te strane bi čak i Tramp verovatno podržao nekakvu pauzu, kako bi se izbegao širi rat (koji Izraelcima nikako ne odgovara).

 

hebem li ga... što se Palestine tiče, k'o da biram između Slobe i Šešelja.

  • +1 3
Link to comment
17 minutes ago, Lord Protector said:

+1

Nezgodno je imati Nulandovu u administraciji dok se preizborna kampanja zahuktava. Sklonili su je na sigurno, da ne bi bila laka meta, i da protivnicima onemoguće lako poentiranje.

izvan metro DCa, u promilima su ljudi koji uopšte znaju ko je Viktorija Nuland. pri tome, Trampovim glasačima je do Ukrajine stalo koliko i do lanjskog snega - da Tramp sutra odluči da mu je Zelenski najbolji prijatelj, krenuli bi naručivati ukrajinske zastave na Amazonu.

Edited by Gandalf
  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
24 minutes ago, Gandalf said:

hebem li ga... što se Palestine tiče, k'o da biram između Slobe i Šešelja.

Ne tiču se stvari uvijek Palestine. Za Palestinu su puno bitniji rezultati izraelskih izbora.

 

Za Tramparinog vakta se Hamas bavio samo nenanoružanim protestima. Bibijevi stormotrooperi su ubili 223 potpuno nenaoružanih ljudi. Vrlo zanimljivo da tada niko od danas moralno uspaničenih nije ovdje lično prozivao Trampa Mitraljesca za to.

Link to comment
×
×
  • Create New...