Jump to content
IGNORED

Bajden - jedno staro i očekivano presidency?


theanswer

Recommended Posts

12 minutes ago, Budja said:

Sto se Hejlijeve tice, ona mi deluje kao neocon, a to je worst of all worlds.

niti luda, niti glupa, niti ima 200 godina. kakva je konkurencija, dobra je.

 

obzirom da su i jedni i drugi banda nesposobnih tupadžija koje će prve uza zid kad ustane kuka i motika... meni je poželjna varijanta da u novembru ona dobije za predsednika, a demokrate preuzmu kontrolu u oba doma Kongresa. ako pak Bajden dobije, inšala će republikanci preuzeti Kongres.

 

edit:

nije carte blanche, barem upozoravaju da pizdarije u Libanu i na Zapadnoj Obali nisu poželjne. muljavo i tanko, ali hebiga... Bajden je nikaki čo'ek i predsednik.

Edited by Gandalf
Link to comment
On 11. 1. 2024. at 22:20, Budja said:

 

Dobar deo otpora prema Trampu je kulturolosko a ne politicko "Jao vidi ga sta kaze", pristojnity/buena gente fazon dobrostojecih progresivaca. 

Jes vala, nije problem što Tramp (recimo) kaže da je varikina u venu  lek za kovid, neg kako je to rekao 

 

Baš suprotno, ta njegova baljezganja su razlog njegove popularnosti, jer će se svaki debil identifikovati sa njim i kako je samo šuknuo onima što tu nešto misle i komplikuju ("evo vam ga kurac lekari, nauko, komplikovane mere borbe protiv pandemije, kad je rešenje u prvom supermarketu")

  • +1 6
Link to comment

 

@Gandalf Vivek: “Dick Cheney in 3-inch heels”

 

Vivek Ramaswamy reiterated his "Dick Cheney in 3-inch heels" jibe against Nikki Haley as he wrote, "The choice should be clear: We can elect a president who will keep us out of World War III or we can elect a Dick Cheney in 3-inch heels."

 

@Budja je ovde u pravu, čini mi se

 

Quote

Sto se Hejlijeve tice, ona mi deluje kao neocon, a to je worst of all worlds.

 

Hejlijeva ne uliva poverenje, u najmanju ruku

Edited by Lord Protector
  • -1 1
Link to comment
7 hours ago, Lord Protector said:

Vivek: “Dick Cheney in 3-inch heels”

:rolf:

 

https://www.theatlantic.com/politics/archive/2023/08/vivek-ramaswamy-gop-election/675041/

I think it is legitimate to say how many police, how many federal agents, were on the planes that hit the Twin Towers. Maybe the answer is zero. It probably is zero for all I know, right? I have no reason to think it was anything other than zero. But if we’re doing a comprehensive assessment of what happened on 9/11, we have a 9/11 commission, absolutely that should be an answer the public knows the answer to. Well, if we’re doing a January 6 commission, absolutely, those should be questions that we should get to the bottom of,” he said. “‘Here are the people who were armed. Here are the people who are unarmed.’ What percentage of the people who were armed were federal law-enforcement officers? I think it was probably high, actually. Right?”

  • Wub 1
  • Hvala 1
Link to comment
12 hours ago, Zverilla said:

njegova baljezganja su razlog njegove popularnosti, jer će se svaki debil identifikovati sa njim i kako je samo šuknuo onima što tu nešto misle i komplikuju

Girl Why Dont We Have Both GIF

Link to comment

Ima li sanse da ackman i musk poguraju gdina Phillipsa ?

 

 

 

Edited by Lezilebovich
  • Haha 2
Link to comment

zagreva se Mišel Obama, a da li će je ubaciti trener, videćemo

 

bilo bi mi zanimljivo, makar zbog b. bura i njegovog ranta 

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment

Meni zanimljiv taj (sad već) trend da se u trku ubacuju supruge ex predsednika.

Ajde zlobaba Hilari i nekako, ona je bila VP i u vrhu establišmenta, ali Mišel... :blink:

Ne znam šta da mislim o tome, da li je to više politika ili marketing.

  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, Filozof manijak said:

Mišel... :blink:

Ne znam šta da mislim o tome, da li je to više politika ili marketing.

Definitivno najviše od svega to je izmišljena budalaština

Edited by Roger Sanchez
  • +1 1
Link to comment
On 12. 1. 2024. at 12:36, Spooky said:

Jesi li ti svestan koliki je značaj imalo premeštanje ambasade u Jerusalem? (A Tramp je još pokušao naterati i nas i Kosovo da uradimo isto) Znaš li zašto gotovo nijedna druga zemlja nije isto uradila?

 

Zato što svaki pokušaj mirovnog rešenja Izraela i Palestine uključuje ili podeljeni Jerusalem ili specijalni status svetog grada.

 

Premeštanje pre mirovnog sporazuma poručuje - jebeš mirovni proces i Palestinu - biće kako Jevreji hoće.

 

I sad neki ovde imaju hrabrosti da tvrde da bi Tramp možda bio kritičniji po izrael

Izvini, ali ovo mi lici na automatski stav na opstoj liniji "Trump =  neupuceni idiot". Trump je itekako bio kritican glede Izreala.

 

E sad da li zbog istancanog osjecaja za pravdu ili sto ga je Bibi mislio izigrati da bi ga uvukao u rat sa Iranom  (i naknadno to  sto ga je Bibi "izdao" cestitavsi Bidenu na dobijenim izborim), ali Trump je imao javna neslaganja sa Bibijem u vezi nasaljenika i mirovnog plana.

 

Konkretno oko uvlacenja u rat:

 

 

I jos malo oko samog mirovnog procesa:

 

 

Link to comment

Inace, Bidenomics:

 

US fourth quarter economic growth handily beats expectations (msn.com)

 

Nadam se da nece biti revised down, kao i vecina skorasnjih izvjestaja glede GDP i zaposlenosti. Ovlas prelazeci preko izvjestaja vidim da je tzv. governemnt spending jedan od glavnih uzroka generalno dobrih brojeva, sto znaci da je Sleepy Joe ipak zasluzan.

 

Pitanje je samo da li ekonimija raste brze od troskova servisiranja duga. 

Link to comment
×
×
  • Create New...