Jump to content
IGNORED

Bajden - jedno staro i očekivano presidency?


theanswer

Recommended Posts

9 hours ago, namenski said:

 

Dobro je baki...

Sve dok кучиће na ljude pusta pravatm strana...

 

kucov je treniran da ga uhvati i drzi za odecu, sigurno a efikasno.

  • -1 1
Link to comment
43 minutes ago, 3opge said:

 

nisam ja pisao ustav.

mozda bi trebalo predsednistvo™ da odlucuje, poput onog u ex-YU, pa da se ne zna ko koga firca u guzicu, brzo bi se raspala USA.

Prilicno glupav post.  

  • +1 3
Link to comment
9 minutes ago, Peter Fan said:

Prilicno glupav post.  

 

aha, ajde ti, mudrace, odgovori Namenskom na super-inteligentno pitanje,

dakle, sta ce nam potus?

 

 

Edited by 3opge
Link to comment
28 minutes ago, 3opge said:

 

aha, ajde ti, mudrace, odgovori Namenskom na super-inteligentno pitanje,

dakle, sta ce nam potus?

 

 

Ovaj Potus je malo ispao iz "ortocentra", barem nama sa ove strane bare tako izgleda, i koliko vidim ljudi su zadovoljni sto/kako stvari funcionisu. Nidje kritike iznutra. 

Dakle, cemu sluzi Potus, pogotovo kad je u ovakvom stanju?

 

Link to comment
5 hours ago, 3opge said:

 

kucov je treniran da ga uhvati i drzi za odecu, sigurno a efikasno.

Mislim, razumem kucice da njuskaju, traze drogu, dinamite, ali pujdati kucice na zive ljude je ipak malo, pa - suvise efikasno... :fantom: 

12 minutes ago, 3opge said:

g. @zorglub

vi sigurno znate nesto vise o treniranju policijskih pasa pa bih vas zamolio da mi objasnite.

Pogresna ti je adresa za pitanje, iskustva su davna i proverena... :cry:

SS-Hundeschule-Sachsenhausen-Oranienburg

 

SS-Hundeschule-Sachsenhausen-Oranienburg

 

 

A ako te bas zanima i put nanese, mozes i da obidjes, SS-Hundeschule Sachsenhausen Oranienburg....

Spoiler

9381002190-979cfd8083-c.jpg

 

  • +1 2
Link to comment

 

On 24. 6. 2023. at 2:16, 3opge said:

nije on njemu nista zavukao, jednostavno boli ga kurac, jeste prolupao ali sve sto ja tvrdim je da je ovo rekao potpuno svesno.  zacudo i pored senilnog predsednika sve funkcionise kako treba zato sto se u Americi znaju predsednikova ovlascenja a zna se sta radi senat i kongres. 

a sto se Kine tice samo napred, pali baki tamo i uzivaj u jednoj ozbiljnoj zemlji. 

Ova dva bolda su onako malo u koliziji, ali nebitno s obzirom na cinjenicutm da sve funkcionise kako treba...

Da bolje bit' ne moze...

21 hours ago, Budja said:

Crtica iz zivota. Jezivo je ovo.

 

image.png.93cc82e9ba2e968a23111013075120fd.png

 

 

Link to comment
  • 1 month later...

Jel se to drug Varufakis zalaze za monetranu ekspanziju ?

Ono inflacija, dugovi itd.

To je lepo za jedan period, stavise krasno, posle je malo manje lepo.

 

  • +1 1
Link to comment
14 hours ago, brusli said:

Jel se to drug Varufakis zalaze za monetranu ekspanziju ?

Ono inflacija, dugovi itd.

To je lepo za jedan period, stavise krasno, posle je malo manje lepo.

 

Drug Varufakis je u članku sasvim lepo objasnio kakve vidove javnih investicija smatra blagotvornim za radničku klasu i zašto misli da u Evropi do takvih investicija dolazi slabo ili nikako iz razloga ukorenjenoog klasnog neprijateljstva prema evropskim radnicima (u članku koji sam ja citirao se poslužio i svojim ranijim tekstom iz 2021.).

 

12 hours ago, Mos said:

Lekove bez kojih ne mogu da živim u Americi ne bih dobio bez više hiljada dolara na mesečnom nivou, taman toliko da bi svaki drugi život bio nemoguć kad se potroše primanja. U Evropi ih dobijam besplatno. I tu se za mene završava sva priča o komparaciji levičarskih rajeva Amerike i Evrope. 

To je lepo, samo levičarski raj koji sam ja pominjao nije arhikapitalistička Am'rika nego Australija, čije državljanstvo ima i drug Varufakis (i gde mu žive bivša žena i ćerka). Što se graničnih slučajeva tiče, u ovom levičarskom raju država pomaže invalidima sa više hiljada plastičnih dolara na mesečnom nivou da se između ostalog bave baštovanstvom, uče da voze (modifikovan automobil), urade renoviranje doma shodno potrebama, finansira pratioca, za posete kulturnim manifestacijama, itd., itd.

 

Ali drug Varufakis nije pisao o graničnim slučajevima, on je pisao o generalnom kretanju nadnica radničke klase i javnih investicija u zemljama evrozone, i poredio ih sa istim kretanjima u mrskoj Am'rici i kakav efekat na radničku klasu u arhikapitalističkoj Am'rici ima mlitavi bata Džo.

 

SaE

Link to comment
7 hours ago, Gojko & Stojko said:

Drug Varufakis je u članku sasvim lepo objasnio kakve vidove javnih investicija smatra blagotvornim za radničku klasu i zašto misli da u Evropi do takvih investicija dolazi slabo ili nikako iz razloga ukorenjenoog klasnog neprijateljstva prema evropskim radnicima (u članku koji sam ja citirao se poslužio i svojim ranijim tekstom iz 2021.).

Ok, i sta predlaze drug Varufakis kako da se smanje deficiti i dugovi ?

Koliko sam shvatio sa povecanjem poreza bogatima.

Ako je tako, potpuno podrzavam druga V.

Samo milsim da ce to biti nedovoljno, i dalje ce morati neko stezanje kaisa.

 

Link to comment
×
×
  • Create New...