Jump to content
IGNORED

Bajden - jedno staro i očekivano presidency?


theanswer

Recommended Posts

On 21. 6. 2023. at 13:08, 3opge said:

 

nema tu nista od senilnosti, da, pisha, ali po Siju 

Al' mu je zavukao. Da je Si bistar kao on rekao bi mu da je senilna marioneta. Ali, Si je razuman predsednik, ozbiljne države.

Da li ti misliš da je Bajden neko ko zaslužuje da predstavlja SAD?

Da to radi i ubuduće? 

 

Posle 2000. se od transparentnosti nije moglo živeti. Kod nas je nije bilo, ali su nam poručivali da bez nje nema demokratije. Sad se u SAD ne zna ko je glavni u Beloj Kući.

Edited by duma
  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, duma said:

Al' mu je zavukao. Da je Si bistar kao on rekao bi mu da je senilna marioneta. Ali, Si je razuman predsednik, ozbiljne države.

Da li ti misliš da je Bajden neko ko zaslužuje da predstavlja SAD?

Da to radi i ubuduće? 

 

Posle 2000. se od transparentnosti nije moglo živeti. Kod nas je nije bilo, ali su nam poručivali da bez nje nema demokratije. Sad se u SAD ne zna ko je glavni u Beloj Kući.

 

nije on njemu nista zavukao, jednostavno boli ga kurac, jeste prolupao ali sve sto ja tvrdim je da je ovo rekao potpuno svesno.  zacudo i pored senilnog predsednika sve funkcionise kako treba zato sto se u Americi znaju predsednikova ovlascenja a zna se sta radi senat i kongres. 

a sto se Kine tice samo napred, pali baki tamo i uzivaj u jednoj ozbiljnoj zemlji. 

 

 

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
5 minutes ago, ObiW said:

Dobar je Bajdenara, nećemo da ga menjamo.

 

Spram sveca i tropar :)

 

Kakvi su mu glasaci, on je jos i dobar :)

 

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
On 25. 6. 2023. at 11:18, x500 said:

Spram sveca i tropar :)

 

Kakvi su mu glasaci, on je jos i dobar :)

 

Pa obicno tako bude, ko je simpaticniji glasacima taj pobedi. A vi kako te?

Link to comment
On 27. 6. 2023. at 16:42, ObiW said:

Pa obicno tako bude, ko je simpaticniji glasacima taj pobedi. A vi kako te?

To mu dodje kao izbor za misicu - gledaj u osmeh :)

 

Kao sto rekoh - spram lonca i poklopac :(

 

Link to comment
7 hours ago, x500 said:

To mu dodje kao izbor za misicu - gledaj u osmeh :)

 

U osmeh i u program sa kojim se ide na izbore. Doduše na prošlim izborima je samo jedan od dva kandidata imao program, koji je objavio kada je bio izabran na konvenciji Demokratske stranke. Za onog drugog se zaista glasalo zbog osmeha i lepe frizure, jer program nije imao. 

 

7 hours ago, x500 said:

Kao sto rekoh - spram lonca i poklopac :(

 

 

Uvek je predsednik - ili premijer - ogledalo naroda koji ga je izabrao. Izgleda da si ti to nedavno saznao pa sad imaš potrebu da to naglasiš, više puta.

Link to comment
15 hours ago, zorglub said:

Msm, ukrao je auto, nije pucao ni u koga. Meni nije smešno. To sa psima mi je uvek ličilo na nešto što bi nacisti radili.

 

On 24.6.2023. at 2:16, 3opge said:

zacudo i pored senilnog predsednika sve funkcionise kako treba...

Dobro je baki...

Sve dok кучиће na ljude pusta pravatm strana...

  • +1 1
Link to comment
On 24.6.2023. at 2:16, 3opge said:

 

nije on njemu nista zavukao, jednostavno boli ga kurac, jeste prolupao ali sve sto ja tvrdim je da je ovo rekao potpuno svesno.  zacudo i pored senilnog predsednika sve funkcionise kako treba zato sto se u Americi znaju predsednikova ovlascenja a zna se sta radi senat i kongres. 

a sto se Kine tice samo napred, pali baki tamo i uzivaj u jednoj ozbiljnoj zemlji. 

Baki, nikako da te pitam: pa koj' moj ce vam onda potustm? :fantom:

Link to comment
4 minutes ago, namenski said:

Baki, nikako da te pitam: pa koj' moj ce vam onda potustm? :fantom:

 

nisam ja pisao ustav.

mozda bi trebalo predsednistvo™ da odlucuje, poput onog u ex-YU, pa da se ne zna ko koga firca u guzicu, brzo bi se raspala USA.

  • +1 1
Link to comment
×
×
  • Create New...