Jump to content
IGNORED

Stigli i frilenseri na red.


Kundera

Recommended Posts

Ima on super namjere ali valjda imaju nekog pravnika, on je u ovu priču uskočio na glavu prije pola godine. Do tad, kapa dole za KNG akcije.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, InvisibleLight said:

Bas htela pitati koja je miran kategotija,to?:d

 

Inace, do juce sam bila u fazonu da cekam da oformi stranku da ga glasam jer su mi sve nj akcije, od ranije, bile odlicne, i ideološki paše

 

slazem se, na stranu ideologija ali praksa mu je odlicna, mozda mu prosto fale odredjene vjestine, na tv-u nije najvrsnije objasnio nasu stvar npr

 

tj ne mislim da je izdao, a znajuci neke cg primjere pregovaranja civila sa vladom, to moze da bude tesko vrcenje za neiskusne ljude. prosto ne znaju.

Edited by morgana
  • +1 1
Link to comment

  

1 minute ago, James Marshall said:

Ma pristanak na razgovor je njihov uslovni refleks kad god se na ulici pojavi više od 78 osoba.

 

To je da misliš si nešto postigao i onda ideš u pregovore sa previše samopouzdanja kao sve će biti u redu, da vidim šta imaju da ponude

Link to comment
Just now, Krošek said:

  

 

To je da misliš si nešto postigao i onda ideš u pregovore sa previše samopouzdanja kao sve će biti u redu, da vidim šta imaju da ponude

 

Odradili ih kao i sve prethodne.

Link to comment
1 minute ago, morgana said:

 

slazem se, na stranu ideologija ali praksa mu je odlicna, mozda mu prosto fale odredjene vjestine, na tv-u nije najvrsnije objasnio nasu stvar npr

Trebalo je da znamo da od njega nema ništa kad je mucao na N1.

Link to comment
Ma potpuno je druta prica o novom zakonu, mi sada pricamo o naplati poreza. Kakve kategorije, kakvi razgovori sa poreskom, ovo je politicko pitanje. Ukolioko planiraju ovo da rade bice sklonjeni na sledecem protestu. Ja ne mogu da verujem da se on ovako lose snasao tamo, a ne sumnjam da ima dobre namere.
U kom smislu "se loše snašao"?
On je nešto nudio pa onda pristao na nešto drugo?
Jesu li to zaista bili pregovori?
Ili se išlo da se vidi šta Vlada nudi?

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Ma ne mislim da je izdao, vrv se nije snasao

Kao onaj nastup kod rade na nova s pre par meseci, s poreznikom

Al vidim da sy komentari na snimak nj izjave losi tj svi ocekivali neku ostru crtu i da mi vodimo pricu a ne vlada

Edited by InvisibleLight
Link to comment
4 minutes ago, Frank Pembleton said:

U kom smislu "se loše snašao"?
On je nešto nudio pa onda pristao na nešto drugo?
Jesu li to zaista bili pregovori?
Ili se išlo da se vidi šta Vlada nudi?

.... Shiit has hit the fan!
 

Pa pristao ie na price o kategorijama i o razgovoru sa poreskom, to je apsolutno kontra onoga sto frilenseri traze. 

Link to comment

iskreno, sam je kriv što je izbacivao te bombastične izjave, ne možeš ti najavljivati oštar nastup ako država ima 95% konaca u svojim rukama. lik je očito idealista koji je zagrabio više nego što može da sažvaće, ne treba ga sad razapinjati na kolac nakon prvog razočarenja.

  • +1 1
Link to comment

Pogacary ce da prica sa poreskom, a protesti su poceli bas zbog toga sto necemo da pricsmo da poreskom 🤦‍♂️ Treba ga skloniti sto pre, hvala mu na organizaciji, evo mu plaketa i zlatan sat. 

Link to comment
2 minutes ago, Meazza said:

140211256_10222175530691022_654156710396

Ouch

Mozda ipak ne treba za nikog "ruku u vatru da nece smeksati"

Kad se setim da sam se nakon pristojnity mitinga fotkala s dudom a nikako sa sasom j. jer kao nema sanse da se zajebem pa da ta slika "ne stari lepo" kad ono

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...