Jump to content
IGNORED

Serie A 2020-2021


goofs

Recommended Posts

3 hours ago, goofs said:

Gatuzo ozbiljno utegao Napoli, tukli su Juventusa, Milana i Romu za kratko vreme. Uskoro imaju onaj odlozeni mec sa Juventusom, ako i to dobiju Pirlu ce ozbiljno da se drma LŠ.

 

Bilo bi dobro da Inter kiksne jednom-dvaput u narednih par kola, cisto da se igra jako i do samog kraja. Ne verujem da Milan moze da ih stigne, 9 bodova + medjusobni + Konte su prevelika razlika, ali ne bi bilo dobro za ligu da sampion bude proglasen pre nekog 37. kola.

 

Meni nije jasno da je on i dalje, posle jučerašnjeg poraza pogotovu, i dalje trener Juventusa.

Njemu se drma fotelja, a ne LŠ.

Link to comment

Ima tu puno faktora, svaki po malo doprinosi tome da je Pirlo jos uvek trener. Finansijski su svi u bulji, Juventus jos uvek placa Sarija, Ronaldo jede budzeta koliko i cela Atalanta, ne mogu sad sebi da priuste novog trenera pa u septembru ponovo da ga menjaju, niti mogu da ljuljnu 10ak milki na neko veliko ime. Drugo i slaba je ponuda, nema puno vrhunskih trenera koji su slobodni, ne zele da se vracaju na Alegrija, krenuli su u rebuilding i treba im mladji trener na duze staze.

 

Mislim da njima nije tragedija ako iskuliraju LŠ jednu godinu, pod uslovom da ekipa dogodine napreduje, zajedno sa trenerom, a to je i dalje ogroman znak pitanja.

 

Zapravo, sad kad pogledas oni prezivljavaju Pirlovu sezonu, isto tako su mogli da prezive i jos jednu sa Sarijem, a trece godine onda krece Sariball, imali bi i dobar sistem i dobrog trenera. Zajeb.

Link to comment
1 hour ago, goofs said:

Ima tu puno faktora, svaki po malo doprinosi tome da je Pirlo jos uvek trener. Finansijski su svi u bulji, Juventus jos uvek placa Sarija, Ronaldo jede budzeta koliko i cela Atalanta, ne mogu sad sebi da priuste novog trenera pa u septembru ponovo da ga menjaju, niti mogu da ljuljnu 10ak milki na neko veliko ime. Drugo i slaba je ponuda, nema puno vrhunskih trenera koji su slobodni, ne zele da se vracaju na Alegrija, krenuli su u rebuilding i treba im mladji trener na duze staze.

 

Mislim da njima nije tragedija ako iskuliraju LŠ jednu godinu, pod uslovom da ekipa dogodine napreduje, zajedno sa trenerom, a to je i dalje ogroman znak pitanja.

 

Zapravo, sad kad pogledas oni prezivljavaju Pirlovu sezonu, isto tako su mogli da prezive i jos jednu sa Sarijem, a trece godine onda krece Sariball, imali bi i dobar sistem i dobrog trenera. Zajeb.

 

Mislim da je za klub renomea Juventusa tragedija što 25 godina ne mogu osvojiti LŠ, uz brutalnu dominaciju u ligi zadnjih 10tak godina.


A priča o Juventusu u finansijskoj krizi je stvarno :violin:

Link to comment

Mene ovaj Juve podsjeća na neki moj sejv na CM 00-01. Imao sam hrpu 35-godišnjih zvijezda na suludim ugovorima, na terenu su imali skroz slab učinak (čini mi se da mi je od svih tih penzionera Viduka najviše čupao bodove), a za mlade zvijezde nisam imao para.

 

Juve je dao skupu igračku u ruke bivšeg vrhunskog igrača, ogroman roster i samim tim grozan balans.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Kidaju im bodove davljenici. Dakle zicer nad zicerima za Inter, Milanu dovoljno sto se vraca u LS, borba za LS ostalih. Voleo bih Atalantu i Napoli u prva 4.

Link to comment

Meni je taj dres do jaja...za Parmu, ne za Inter, Inter ima vrlo upecatljivu i prepoznatljivu kombinaciju boja, skoro jedini u Evropi, zasto bezati od toga.

 

S druge strane Kampos mi je uvek jaja :thumbsup:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...