Jump to content
IGNORED

Serie A 2020-2021


goofs

Recommended Posts

9 minutes ago, Miljenko said:

Jbg, ocigledno gazenje je bilo. Nije mi jasno kako u onoj kontri Rome nije sudjen faul. Ja bih sankcionisao bilo kakvo povlacenje/guranje.


To je bilo početkom 30min i narednih 10min je  toliko pucalo od lopte da reditelj prenosa™ nije uspeo da vrati usporen snimak. Bar ja nisam video, ali mi je delovalo kao da je bilo kontakta uživo.

Link to comment

I u 93min je Roma mogla do boda preko Pelegrinija. 
Meč koji ću sutra skinuti i ostaviti u kolekciji, zanemarujući traljave odbrane, Kalčo kakav odavno nismo gledali. 

  • +1 1
Link to comment

Sudija uzasan, u nekom momentu je usao u seriju kompromisnih odluka kojima pokriva prethodne greske, i samo se sve vise zakopao.

 

Ibra sjebao dva gola, ajd onu petu jos i da mu se oprosti, ali onaj ofsajd kod Rebiceve asistencije je stvarno JSL nivo, jeboga Sanremo. Ne volim ovaj lagani visoki presing sto igraju oba tima, kao tu si pored igraca, ali ne napadas loptu, Atalanta to igra mnogo cvrsce i agresivnije i rekao bih bolje. 

 

Inace opaka utakmica, moglo je komotno da bude 8 golova na obe strane, kako ko predje centar bude opasno. Miktarijan igra sezonu karijere, ne znam dal je ikada u Engleskoj bio ovako efikasan. Rebic odigrao svemirski mec, nadam se da se nije teze povredio.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...