Jump to content
IGNORED

Serie A 2020-2021


goofs

Recommended Posts

Jao,kad bi izvisili za LS,a tek treba da igraju sa Interom.Inter da pusti Napoli veceras.[emoji3]
Pustio bi on ali Napoli će skine gaće...

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Јеботе, колико смо лоши.

 

Педро је највеће разочарење сезоне, убедљиво, појео је бар јако озбиљне 3 контре којим смо могли да се одлепимо овде и притом им наместио зицер дриблањем у наших 16. Љуштура од играча, испран и исцеђен скроз.

 

Јес да смо у крш саставу, али баш смо танки, тотално безмуди и збуњени. Нећемо добацити ни до ЕЛ места, никога озбиљног не можемо да добијемо.

  • +1 1
Link to comment

Srećna pobeda protiv Juvea možda dala krila i (ako ostanu) ovih 3 boda mogu da unesu neku neizvesnost u sledeća kola da se možda prednost od 9 bodova za 6 kola istopi. Naravno, bolje bi bilo da je obrnuto ali daj šta daš

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk



Link to comment

kakva situacija na utakmici napoli - lazio. hysaj srusio lazzarija i razmisljalo se da bude penal za lazio, kada sudiji iz vara jave da je sms napravio faul u svom sesnaestercu pre toga i na kraju penal bio za napoli.

 

2-0 upravo.

Link to comment
kakva situacija na utakmici napoli - lazio. hysaj srusio lazzarija i razmisljalo se da bude penal za lazio, kada sudiji iz vara jave da je sms napravio faul u svom sesnaestercu pre toga i na kraju penal bio za napoli.
 
2-0 upravo.
Apsurd, dobili su priliku koju nisu mogli odbiti

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...