Jump to content
IGNORED

Premier League Fantasy - Premer/Brod/Beton - sezona 2020/21


Recommended Posts

6 hours ago, ubibobi said:

Čestitke na džinksu sezone! :tongue:


Pa jesi video?!?! Sa Vardija mu traka predje na Kejna i još povuče 13 bodova sa klupe, šta bi ti pomislio nego da sportski, unapred, čestitaš :unsure:

 

Pašćeš, pašćeš :whistle:

Link to comment

Ja izgleda čekam na bacanje novčića u kupu. Protivnik i ja sa po skromnih 33 boda i 9 istih igrača. Pravilo kaže da nastupa na snagu broj postignutih golova, samo ne znam šta ćemo izbrojati ako nijedan igrač nije dao gol? Ili se misli na timove za koje igrači igraju?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment

Koga staviti u špic? Kejn 25%, Isus vola ne može da ubode, KalvertL u kanalu mesecima, Marsial metiljav, Kavani neće igrati celu, Liverpul ionako nema špica, Vardi hernija, Verner-Abraham zajedno nemaju dvocifren broj golova, Kalum Vilson tja Njuka u qrcu, Ings 1 gol u 10 tekmi,...

Lakazet se nameće obzirom da igra protiv UTD.

 

Dakle noćas nema spavanja.

Link to comment
22 minutes ago, John Coltrane said:

Koga staviti u špic? Kejn 25%, Isus vola ne može da ubode, KalvertL u kanalu mesecima, Marsial metiljav, Kavani neće igrati celu, Liverpul ionako nema špica, Vardi hernija, Verner-Abraham zajedno nemaju dvocifren broj golova, Kalum Vilson tja Njuka u qrcu, Ings 1 gol u 10 tekmi,...

Lakazet se nameće obzirom da igra protiv UTD.

 

Dakle noćas nema spavanja.

Ja sam kupio Mitrosa, ima da razvali WBA, a trener je lud ako ga ne pusti od pocetka. Proslu tekmu je za 5 min uradio vise nego ostali u celoj.

Jedan maltene zanemarljiv rizik je da dobije crveni u prva 3 min, jer ce biti nalozen kao konj

Edited by Lezilebovich
Link to comment
1 minute ago, Lezilebovich said:

Ja sam kupio Mitrosa, ima da razvali WBA, a trener je lud ako ga ne pusti od pocetka. Proslu tekmu je za 5 min uradio vise nego ostali u celoj.

Jedan maltene zanemarljiv rizik je da dobije crveni u prva 3 min, jer ce biti nalozen kao konj


Ne staj mi na muku, u Mitra imam vere toliko da mi je od prvog kola u timu u Draftu :isuse:

 

 

Son i Kejn napolje Salah i Firmino unutra.

 

  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, John Coltrane said:

Koga staviti u špic? Kejn 25%, Isus vola ne može da ubode, KalvertL u kanalu mesecima, Marsial metiljav, Kavani neće igrati celu, Liverpul ionako nema špica, Vardi hernija, Verner-Abraham zajedno nemaju dvocifren broj golova, Kalum Vilson tja Njuka u qrcu, Ings 1 gol u 10 tekmi,...

Lakazet se nameće obzirom da igra protiv UTD.

 

Dakle noćas nema spavanja.

 

Kalvert bi trebao da proradi ponovo sad kad su tu Dinje, Hames i Risarlison

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...