Jump to content
IGNORED

LIga Evrope u doba korone


renne

Recommended Posts

Гледао сам разне разваљене саставе Роме, неки су и били гори од овог, али не памтим да сам икада гледао екипу која је у стању да овако као на траци прима голове. У стању смо да за било којих 5 минута примимо 3 гола, буквално такав утисак имам.

И то није једини проблем који има овај састав, далеко од тога.

  • +1 1
Link to comment
Гледао сам разне разваљене саставе Роме, неки су и били гори од овог, али не памтим да сам икада гледао екипу која је у стању да овако као на траци прима голове. У стању смо да за било којих 5 минута примимо 3 гола, буквално такав утисак имам.
И то није једини проблем који има овај састав, далеко од тога.
5 and counting... šta je MU igrao u 1° poluvremenu? Istini za volju i protiv Ajaxa su blistali po 20 minuta kako su grizli, 20 minuta stajali a u ostalih 50 minuta Ajax je bezidejno i sporo vrteo loptu oko samog sebe dok je Roma statitirala


Link to comment

Romu ne propuštam u Kalču, večeras je bilo kao i u većem delu ove sezone- od sjaja do očaja, mogu da se ekspresno vrate posle primljenog gola ali i da prime 3 pacerska gola za 20min. I to bez obzira ko je protivnik. 
 

UTD ne briljira kao što rezultat govori. Evo ga i šesti, Grinvud, opet Kavani mačka.

 

Edit: i ne zaboravimo da Romi brani drugi golman i da se u 3minutu povredio 1 od najboljih igrača/strelaca ove sezone. 

Edited by John Coltrane
Link to comment
1 minute ago, SNARC said:

Ako MU i Viljareal prodju u finale...idu li zuti u LS, posto je MU vec obezbedio istu kroz prvenstvo ?

 

Ne naravno. Finalista ne dobija ič.

Link to comment

I zuti a i Londonci, koliko ja znam pravila, ako MU osvoji onda treci iz Fra lige kao prosle godine... 

Aha da... Samo ako osvoje 🙂

Edited by W.F.C.
Link to comment
Just now, Mindaugas Žukauskas said:

 

Ne naravno. Finalista ne dobija ič.

 

 

Dozvoli...jedan eklatantan primer pederluka.

 

Zgrozen sam i sokiran.

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Pokojni Ruxin said:

ko vodi ovaj viljareal? ozbiljna ekipa

 

Raspali zalizanko koji na 2-0 i igrača više prima gol kod kuće zbog kojeg možda ispadne od najgoreg Arsenala kojeg sam gledao još od novembra 2019.

Link to comment

Beše Emeri zglazo posle 2:1 poraza od  Ajntrahta? 
 

Siguran sam da se topnici™ posle večerašnjeg meča pitaju šta je pedala Emeriju promenila u pogledu rezultata?!?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...