Jump to content
IGNORED

LIga Evrope u doba korone


renne

Recommended Posts

Tim iz grada sa 50 000 stanovnika u finalu. Sve cestitke. 

Arsenalu treba vremena da opet napravi veliki tim, a i dosta promena.

Link to comment

Jebote, kako pravite od Bogdanovića pajaca. Kao da ostali fudbaleri imaju šta pametno da kažu o fudbalu, ili generalno o bilo čemu. Ovaj je bar zabavniji od većine polu-pismenih dosadnjakovića.

  • +1 1
Link to comment

Razume se u fudbal, samo je politicki nekorektan pa hoce ljudima da smeta. Meni je car. :laugh: Pravi onaj ortak. 

Kakav bunker Viljareala i kakav savrsen teren u Londonu. Bila bi fora da je Cazorla ostao jos samo ove sezone. 

  • +1 2
Link to comment

Izronio je odnekud pred SP 2018, on je restartovao onu pricu oko placanja za mesto na SP 1998, kad nisu isli Nadj, Rambo, Drobnjak, Vidakovic, Kocic, Curcic, Pantic i ne znam ko jos, pre toga nisam 15-20 godina cuo za coveka, jedva sam se setio ko je tek kad sam video sliku. Od tog trenutka se pojavljuje svugde stalno. :D 

Edited by Plajvi
Link to comment

Utakmica grozna. Aubameyang pogodio dvaput stativu.

 

Norveškog Källströma vratiti Realu, skupa sa masnokosim Ceballosom. Artetu poslati u Sociedad na kaljenje. Nije imao ni sreće niti pameti.

Link to comment
19 hours ago, Godfrey said:

Jebote, kako pravite od Bogdanovića pajaca. Kao da ostali fudbaleri imaju šta pametno da kažu o fudbalu, ili generalno o bilo čemu. Ovaj je bar zabavniji od većine polu-pismenih dosadnjakovića.

Ljudi, Perica Ognjenovic je okrenuo igricu. Pre nekoliko sezona je mrtav hladan u studiju pre pocetka utakmice (mislim da je polufinale LS) izjavio da ce se bez obzira na vecerasnji rezultat ipak sve resiti u revansu. Valjda mu je neko tokom reklama objasnio da revans upravo gledaju

  • Haha 1
Link to comment
6 minutes ago, napadaj said:
16 minutes ago, John Coltrane said:
About last night, mislim da je Rade završio sa nastupima na PTC.

Šta je sad lupetao?

Pričao kako je ling long liga puna bitangi i najveća mafijaška tvorevina u evropi.

Link to comment
33 minutes ago, napadaj said:
44 minutes ago, John Coltrane said:
About last night, mislim da je Rade završio sa nastupima na PTC.

Šta je sad lupetao?

 

Nije lupetao, naprotiv.

 

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...