Jump to content
IGNORED

LIga Evrope u doba korone


renne

Recommended Posts

Koja je fora sa B.Fernandesom-da se povredi ili da crkne od igranja svaki drugi dan?!? 
 

Pa daj decu što sede na klupi, daj VDBeka od prvog minuta, koji si ga moj dovodio da presedi na klupi celu sezonu. Jebena Granada!

Link to comment
29 minutes ago, JohnnyD said:

Bukvalno, ovo je prvi put da vidim da sudija koji je stojao na par metara od mesta i odricno odmahnu rukom, ispravi svoju odluku. Samim tim sto je ovo faul koji moze i ne mora da se svira.

 

Var i sluzi tome.

Link to comment
Just now, MiddleClass said:

 

Var i sluzi tome.

Ne kazem da ne sluzi tome, nego da je ovo prvi put da sam video kako sudija stoji na bukvalno od dva metra od mesta faula, i rukom odmahuje kako nije faul, a posle preinaci svoju odluku. Uglavnom su VAR desavanja za nesto sto je promaklo sudiji, sto je linijski pogresio itd.

Edited by JohnnyD
Link to comment
43 minutes ago, mlatko said:

direktno je time ostetio Ajax, i to za gol koji ih vodi dalje...

 

Није оштетио Ајакс јер је био очигледан фаул. Оштетио би Рому да га није поништио. Поред тога им је дозволио да касапе цело друго полувреме, Тагљафико и Мартинез су прошли без картона за доста грубе стартове.

 

Ајакс био бољи у сваком сегменту, прошли смо на њихове будалаштине. Пре свега на Тадићев промашен пенал тамо.

 

Јунајтед ће са нас расходује, у једном тренутку сам помислио да је боље да испаднемо. Чека нас Ибањез - Кристанте - Карсдорп задња линија у првој утакмици, бог нем нам је у помоћи шта ће све да се деси.

Link to comment



 
Није оштетио Ајакс јер је био очигледан фаул.


Toliko očigledan da ga svojim očima uživo nije video sa 2 metra. Skočili su na njega ko prasići na krmaču i ubedili ga da je pogrešno video. To nije fudbal, to ja zovem povuci-potegni.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Фаул је био 1/1, била би срамота да није променио одлуку. Ајакс је био бољи, али дефинитивно није испао због лошег суђења. Испали су јер су нам поклонили сва 3 гола и испромашивали се мушки.

Link to comment
19 minutes ago, mlatko said:


 

 


Toliko očigledan da ga svojim očima uživo nije video sa 2 metra. Skočili su na njega ko prasići na krmaču i ubedili ga da je pogrešno video. To nije fudbal, to ja zovem povuci-potegni.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

 

 

Koliko god da je dobro vidio sa 2m jos je bolje vidio na ekranu iz vise uglova.

Link to comment
Фаул је био 1/1, била би срамота да није променио одлуку. Ајакс је био бољи, али дефинитивно није испао због лошег суђења. Испали су јер су нам поклонили сва 3 гола и испромашивали се мушки.
To za golove stoji, čestitam na srčano izborenom prolazu ali ostaje žal za Tadića. Bio bi kost u grlu MU, ali sam je kriv...
 
Koliko god da je dobro vidio sa 2m jos je bolje vidio na ekranu iz vise uglova.
Isto tako je i Ajax trebao da bude dovoljno artikulisan kod gola Rome i traži Var i poništavanje jer je Tadić gurnut na zemlju kod korner zastavice i od te ukradene lopte je počela kontra...

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

MUtd deluje da će lako dobiti Romu koja je baš loša bila, a Arsenal-Viljareal će biti čupavo, blagu prednost dajem Špancima.Jel' su oni beše igrali u 1/2f lige šampiona ono kad je Arsenal ušao u finale? 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...