Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

13 minutes ago, ArleKino said:

 

Zadnji slučaj kad je neki igrač protiv svoje volje ostao u klubu pa odigrao vrhunsku sezonu - barem koji ja pamtim - je slučaj Suarez, s tim da je očito dobio garanciju da će dobiti zeleno svjetlo za Barcu ili Real u ljeto 2014.godine.

 

Moć igrača je porasla unazad nekoliko godina, nezadovoljstvo pokazuju kuroboljom i neprofesionalizmom, a plata uredno liježe na račun.

 

Mislim da Levija zabole za Kejnov doprinos timu ukoliko čeka ponudu. Mislim da je on spreman i da ga drži van tima i da mu daje platu (ili da mu disciplinski kreše platu ukoliko se bude ponašao neprofesionalno) sve dok ne dobije one pare koje hoće. 

Link to comment
28 minutes ago, Mercuzzio said:

Mislim da Levija zabole za Kejnov doprinos timu ukoliko čeka ponudu. Mislim da je on spreman i da ga drži van tima i da mu daje platu (ili da mu disciplinski kreše platu ukoliko se bude ponašao neprofesionalno) sve dok ne dobije one pare koje hoće. 

 

Razumijem taj dio, ali ne znam baš koliko mu je to pametno. Tačno je da ni sa 150 miliona ne može naći boljeg napadača od Kanea, ali isto tako i da sa 150 miliona može zakrpiti bar dvije-tri rupe u timu.

Link to comment

Levy je čovek koji je bez osvojene titule doveo Tottenhem od tima ranga Evrtona i Njukasla do top 10 najbogatijih klubova na svetu. Sportski uspeh njemu nije prioritet. Verujem da bi ne trepnuvši menjao još 5 sezona bez titule za još jedan posao kao što je Kejn, Bejl ili Modrič. I tu leži tragedija navijača Totenhema i igrača koji igraju za Totenhem

 

edit: Pri tom Totenhem nema fanbase koji bi pravio probleme kao što bi to radili navijači Arsenala, Junajteda ili Liverpula da se ovo dešava njima.

Edited by Mercuzzio
Link to comment

pa neće nikad dobiti veće pare nego sad lol...sledece godine ulazi u poslednju sezonu ugovora, biće 100m max. ako ne bude igrao onda ćemo ponudimo naših standardnih 65m :sleep:

Link to comment
1 hour ago, Mercuzzio said:

Levy je čovek koji je bez osvojene titule doveo Tottenhem od tima ranga Evrtona i Njukasla do top 10 najbogatijih klubova na svetu. Sportski uspeh njemu nije prioritet. Verujem da bi ne trepnuvši menjao još 5 sezona bez titule za još jedan posao kao što je Kejn, Bejl ili Modrič. I tu leži tragedija navijača Totenhema i igrača koji igraju za Totenhem

 

Problem je u onom da je nemoguće imati tortu i pojesti je™. Ako zadrže Kanea i popune rupe (Romero i Gil su korak u nekom smjeru), to je OK, ali je problem šta će dobiti s tom kockom ukoliko zadrže nezadovoljnog igrača.

 

Bez osvojenih trofeja (0 u zadnjih 13 sezona) Tottenham je i dalje na nivou Evertona i Newcastlea, u sportskom smislu. Super je imati uredno knjigovodstvo i lijepi novi stadion, ali sve to ništa ne znači bez trofeja.

Link to comment
3 hours ago, Mercuzzio said:

Ja bih razumeo Kejna da je City dao 150m+ ponudu i da je Levy odbio pa da on bojkotuje treninge, ali bez ijedne realne ponude apsolutno mi nije jasno zašto ovo radi. 

 

 

A možda postoje te realne ponude, samo nisu javne ? Ne možemo smatrati da nema ponuda samo zato što ne znamo da li ih ima - nekako je logičnije da smatramo da ih ima i da Kejna na ovaj način vrši pritisak da se prihvate

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Verujem da je bilo ko poslao ponudu za Kejna od 100+ miliona i da je odbijena da bi rastrubio na sva usta medijima kako bi napravio pritisak

Edited by Mercuzzio
Link to comment
11 minutes ago, ArleKino said:

Bez osvojenih trofeja (0 u zadnjih 13 sezona) Tottenham je i dalje na nivou Evertona i Newcastlea, u sportskom smislu. Super je imati uredno knjigovodstvo i lijepi novi stadion, ali sve to ništa ne znači bez trofeja.

 

Ja se slažem sa ovim, navijači se slažu sa ovim, igrači se slažu sa ovim... 

Link to comment

Vrlo verovatno je stigla neka ponuda koju Levy ne smatra ozbiljnom i to je to. Ne može Kane određivati šta je ozbiljna ponuda a šta ne. 

Ja sam doduše u ovakvim situacijama uvek na strani kluba. Igrač i klub su potpisali ugovor a klub koliko znamo taj ugovor još uvek redovno ispoštuje jednom nedeljno. 

Pazi molim te, hteo bi da igra Ligu šampiona i da konkuriše za trofeje....šta si onda koji kurac onda potpisivao za Totenhem

  • +1 4
  • Haha 1
Link to comment

nije city slao nikakvu ponudu koliko je znam, niti će verovatno slati dok levy malo ne priđe k realnosti. 160m za nezadovoljnog igrača kojem se bliži kraj ugovora i za kojeg ne postoje drugi zainteresovani, hoće to :isuse:

 

kao što već rekoh, ono što je definitivno izvesno je da mu cena u spursima više neće rasti. a dal će sad da uzmu koliko mogu ili će da drve kurac i najmanju štetu nanesu sitiju u čitavoj toj priči...to je već na njima. mi smo se titula naosvajali i bez njega.

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

ipak kejn ima još 3 godine ugovora, dezinformisan sam

 

u tom slučaju podrzavam napore spursa da vrate duha nazad u bocu, to se obično završi neproblematično :sleep:

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, ArleKino said:

Zadnji slučaj kad je neki igrač protiv svoje volje ostao u klubu pa odigrao vrhunsku sezonu - barem koji ja pamtim - je slučaj Suarez, s tim da je očito dobio garanciju da će dobiti zeleno svjetlo za Barcu ili Real u ljeto 2014.godine.

 

Ne znam koliko je pouzdanu garanciju dobio, imajući u vidu da je tog leta u Brazilu odlučio da zabode zubalo u Đorđovo rame i tako osigura transfer/obori sebi cenu. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...