Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

On 30.7.2021. at 14:34, Pokojni Ruxin said:

nisam ulazio u to kako igra, nego sam rekao da nije kriv

 

a džaka je naravno debelo potcenjen i kad igra za arsenal, ali ako timu ne polazi za rukom da iskoristi onakav 1 talenat koji rutinski isporučuje za reprezentaciju, a pretpostavljam i da je rutinski isporučivao i u gladbahu čim je stigao do ovde....,da, ja bih svoje pare stavio na to da je više do arsenala nego džake

Arsenal je tim koji je uspeo da upropasti Obamajanga, zato nije ni cudo da Dzaka igra lose u tom timu. Od kada su doveli onsog spanskog kikireza stvari su se otele kontroli i ne bi me cudilo da ispdnu iz premier lige.

Link to comment

Stvari su se otele kontroli posle Vengera. I za njegovo vrijeme su se otimale ali je nekako drzao top4 i prodavao igrace. Rekoh prije sezonu-dvije, ako Arteta ne upali, sa svim dugovima i upitnim kadrom.. mrka kapa za gunere

Link to comment
13 hours ago, ArleKino said:

 

Xhaka je grozan u Arsenalu jer je doveden kao nešto što nije. Stara stipsa ga je dovela da mijenja i Cazorlu i Coquelina na bazi StatDNA istraživanja, da bude dodavač koji umije i da oduzme loptu. Po nekim karakteristikama (185 cm, 82 kg, dobar pas lijevom nogom, sposobnost prebacivanja igre na krilo) je bio kopija najvećeg Wengerovog pojačanja prvih godina Emmanuela Petita.

 

Problem je u tome što je, za razliku od Petita, Xhaka retardiran. Spor na nogama, sporog mozga. Sklon pravljenju glupih penala i zarađivanju glupih crvenih kartona. Zato sa njim i počinje sunovrat Arsenala.

 

U najkraćem, trebalo je iz Gladbacha da ode u neki Dortmund pa da prevari neki United da istovare 60-70 miliona za alpskog Freda. :fantom:

 

Ne stavljaj u istu rečenicu Dzaku i Freda :fantom:

Link to comment
2 hours ago, kipo said:

Stvari su se otele kontroli posle Vengera. I za njegovo vrijeme su se otimale ali je nekako drzao top4 i prodavao igrace. Rekoh prije sezonu-dvije, ako Arteta ne upali, sa svim dugovima i upitnim kadrom.. mrka kapa za gunere

 

Ne bi verovao koliko gunnera ima kratko pamćenje i vrti priču, eh da je Venger tu, bar bi se imalo to 4. mesto, igrao bi se sexy fudbal. Zaboravljajući da su poslednje godine pod Vengerom bile baš mučne za gledanje, sa malo atraktivnijim fudbalom od Artetinog, sa već Ligom Evrope, sa balastom Ozilovog ugovora koji nam je on ničim izazvan napakovao, sa gabonskom prevarom koju je doveo bespotrebno pored živih Lake i Žirua, umesto da je ulagao tamo gde je puštao brod...itd, brdo toga ima. Naravno da je čovek legenda kluba, ali da je delimično zaslužan za sunovrat kluba poslednjih godina ne može da se ospori. Na kraju krajeva, on je i doveo tog Džaku "koji je krivac što se ne igra LŠ".

Link to comment

Jbg, ne znam. Jest Ars i sa Vengerom pred kraj stucao, toliko da se nakupi to silno venger out nezadovoljstvo, ali je to, meni bar, izgledalo ipak stabilnije od ovog sad.

Link to comment

Arsenal je ekipa kojoj je primarno Profit pa sve ostalo... Zato i rade ovo sto rade. Gledaju gdje je novac a ne kvalitet. U eri Vengera je napravljen stadion i tu se stalo. Mislim da ce jos dugo i dugo da se vrti ona sezona bez poraza kao legendarna...

Sent from my SM-N9750 using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
16 hours ago, Jeremija said:

Baš nemaju sreće, izgleda da se i Partey povredio...  :fantom:

 

I to ozbiljnije. Usran, potok, i tako to.

 

Inače, Partey se ozlijedio u prijateljskoj utakmici protiv Chelsea. Arsenal je bio grozan, Chelsea je uredno koristio Arsenalov desni bok i pokušaje da se igra iz zadnje linije. Tako je Ibrahim™ i zabio za pobjedu Plavaca.

 

Pokazalo se još jednom zašto je tehnologija mus kod engleskih Filipa Višnjića sa pištaljkama i zastavicama, Willock je zabio lampardovski gol za 2-2 no pomoćni sudija nije to vidio, gol-tehnologija se nije koristila i tako.

Link to comment
9 minutes ago, ducca said:

 

 

Trebalo je da dođe samo da se testira na COVID ali će to da odradi sa gajbe....

Edited by Mercuzzio
Link to comment
20 minutes ago, ArleKino said:

 

I to ozbiljnije. Usran, potok, i tako to.

 

Inače, Partey se ozlijedio u prijateljskoj utakmici protiv Chelsea. Arsenal je bio grozan, Chelsea je uredno koristio Arsenalov desni bok i pokušaje da se igra iz zadnje linije. Tako je Ibrahim™ i zabio za pobjedu Plavaca.

 

Pokazalo se još jednom zašto je tehnologija mus kod engleskih Filipa Višnjića sa pištaljkama i zastavicama, Willock je zabio lampardovski gol za 2-2 no pomoćni sudija nije to vidio, gol-tehnologija se nije koristila i tako.

 

Izvrnuo članak, ili mi je barem tako juče to delovalo.

 

 

 

U drugim vestima, Kejnov izostanak sa treninga (izgleda) nema veze sa Koronom:

 

 

 

 

 

 

Ej, "gentlemen's agreement" sa Levijem...  

Edited by Jeremija
Link to comment

nasi izgleda odustali od haalanda. lukaku se juri i imam osecaj da ce i doci.

 

sevilla trazi 10 miliona vise nego sto nudimo za koundea, tuchel zeli jos jednog midfieldera a jos niko od 45 visak igraca nije otisao.

 

livramento ce u saintse, bice neka buy-back klauzula.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...