Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

24 minutes ago, kipo said:

Nelos je taj Beli, ne znam zasto ga pljuju svi redom.

 

Mora da je do Arsenala..

 

Ima neki video gdje ga Rashford napravi budalom, a prije toga nikad nijednog defanzivca u historiji niko nije predriblao. Simbol staaaaarog stopera je crnac od 190 cm visine i 30 cm dužine koji klizećim pokriva prostor od 16-erca do centra, a ne 180-i-nešto visoki bijelac koji izgleda kao neki heartthrob iz australske teen-serije devedesetih.

  • +1 1
Link to comment
22 minutes ago, ArleKino said:

 

Ima neki video gdje ga Rashford napravi budalom, a prije toga nikad nijednog defanzivca u historiji niko nije predriblao. Simbol staaaaarog stopera je crnac od 190 cm visine i 30 cm dužine koji klizećim pokriva prostor od 16-erca do centra, a ne 180-i-nešto visoki bijelac koji izgleda kao neki heartthrob iz australske teen-serije devedesetih.

Liči na Drezika? :fantom:

Link to comment

nisam ulazio u to kako igra, nego sam rekao da nije kriv

 

a džaka je naravno debelo potcenjen i kad igra za arsenal, ali ako timu ne polazi za rukom da iskoristi onakav 1 talenat koji rutinski isporučuje za reprezentaciju, a pretpostavljam i da je rutinski isporučivao i u gladbahu čim je stigao do ovde....,da, ja bih svoje pare stavio na to da je više do arsenala nego džake

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...