Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Ja sam bio uvjeren da ce zbog silne frke Glejzeri prodavati klub 2-3 god, sve bez ulaganja. Sad pazi ovo :D Dobro, Sanco je realno proslogodisnje pojacanje i pare su od proslog prelaznog roka. Ali kad bi dosli Rajs ili Kamavinga, Pogba ostane.. propiskicu malo :mellow:

Link to comment
19 minutes ago, copkillah said:

A ko dolazi umesto Olea? :D

 

 

On obavezno ostaje da bi i drugi timovi imali šansu da nešto osvoje, treba biti fer...

  • +1 2
Link to comment
15 minutes ago, kipo said:

Ja sam bio uvjeren da ce zbog silne frke Glejzeri prodavati klub 2-3 god, sve bez ulaganja. Sad pazi ovo :D Dobro, Sanco je realno proslogodisnje pojacanje i pare su od proslog prelaznog roka. Ali kad bi dosli Rajs ili Kamavinga, Pogba ostane.. propiskicu malo :mellow:


Pa zar nisi pročitao pismo Glejzera i kasnije transkripte razgovora sa predatavnicima navijača?! :violina:

Ameri skidaju zmiju sa novčanika, pišaj po sirotinji :whistle:

  • +1 1
Link to comment

Malo detalja u vezi a Rice-om, i to od Matt Law-a koji je (uglavnom) poprilično dobro obavešten...

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
3 minutes ago, kipo said:

Da, nekih 150M pljunutih u najavi. Ako pametno izaberu, super tim bi se skockao :evil:

 

 

Biće to i više, ali će biti i prodatih igrača.

 

 

 

 

 

 

E, u vezi sa Varaneom, od (takodje) pouzdanog Juliena Maynard-a:

 

 

 

 

Link to comment

Ako je Varan zaista dobar i pouzdan, zasto ga se Real odrice? Poznaje klub i ligu, dobija dobrog partnera za naredne 3-4 god.. Zasto kupovati nekog a Varan svakako nece dobiti vece pare drugdje. Ne pratim spance..

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...