Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Just now, John Coltrane said:

Kad pogledaš da su Dembele i Žoao Felix plaćeni 120 odn. 110mil onda valjda Kejn vredi košta bar 150.

 

Ovako je tačnije. 

Link to comment

Izgleda da smo ozbiljno zainteresovani, sad samo ostaje da ga nagovorimo, što neće biti lako...

 

 

 

 

 

 

 

 

Pretpostavljam da, ako ga kupimo, ništa od Rajsa...

 

 

Edited by Jeremija
Link to comment

Da citiram jednog gospodina, ne znam šta puše ovi na Villa Parku™. Jedino da se pošalje ponuda za Grealisha od 40 miliona i jednu funtu, siguran sam da imamo negdje u arhivi urnek.

Link to comment
On 26.6.2021. at 19:21, ArleKino said:

 

City se popišao i posrao na FFP, a njihov izvor prihoda je nepresušan. Ako ne izmisli neko od nas auto koje ide na ništa, naredna decenija je njihova.

 

kad se to desilo i kako? meni promaklo :unsure:

Link to comment
40 minutes ago, ArleKino said:

Da citiram jednog gospodina, ne znam šta puše ovi na Villa Parku™. Jedino da se pošalje ponuda za Grealisha od 40 miliona i jednu funtu, siguran sam da imamo negdje u arhivi urnek.

 

 

Pretpostavljam da su se već "dogovorili" sa igračem, inače nema šanse da bi slali ponudu.

Link to comment
1 hour ago, Pokojni Ruxin said:

 

kad se to desilo i kako? meni promaklo :unsure:

 

Pa dobro, to su neke nefudbalske stvari.

 

35 minutes ago, Jeremija said:

Pretpostavljam da su se već "dogovorili" sa igračem, inače nema šanse da bi slali ponudu.

 

Čisto sumnjam. ESR je naše dijete™. Više na krilima dovođenja Martineza i Buendije pokušavaju da se prikažu kao 1 ambiciozan tim u poređenju sa Arsenalom. Nije da im odmažemo.

Link to comment

@ArleKino

 

Jesi ti očekivao da Vila pljusne 100milki u cugu, onako u tašni sa mašnicom? :D

A i kao da se pola Evrope otima za SmitRouva.

Koje je Arsenalovo dete otišlo za ozbiljne pare?

  • Haha 1
Link to comment

30 miliona su ogromne pare za igrača njegovog kalibra, da sam neko i nešto u Arsenalu, vezao bih mu mašnicu i odmah poslao u Birmingham, dok se ovi ne predomisle... 

Edited by Jeremija
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...