Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

9 hours ago, Jeremija said:

30 miliona su ogromne pare za igrača njegovog kalibra, da sam neko i nešto u Arsenalu, vezao bih mu mašnicu i odmah poslao u Birmingham, dok se ovi ne predomisle... 

 

Smith Rowe? Jesi li siguran da pričamo o istom? Da ga nisi pomiješao sa Elnenyjem?

Link to comment

30 miliona nečega je apsolutno nikakva para za igrača koji je projektovan da nosi igru ekipe idućih minimum deset godina. Nijedan  klub koji imalo drži do sebe neće to uraditi. Doduše ne znam koliko Arsenal spada u tu kategoriju.

Ako je Vila voljna da prosledi pare koje će dobiti za Džeka Arsenalu ( ili bar veći njihov deo )  onda bi ovi verovatno bilo nekih razgovora, u suprotnom...mogli bi sa kompletnom javnošću da podele šta je to što puše i gde nabavljaju, pošto je očigledno mnogo dobro. 

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, čekmeže said:

1 Brewster je prodat za 23-4 miliona. Još nije postigao gol.

 

A Smit-Rou je makar pokazao nešto prethodno, Bruster nije odigrao ni minut u PL.

Link to comment

 

 

 

 

 

 

Izvor je Pipi Estrada, isti novinar koji je prvi objavio vest o prelasku Hazarda u Madrid. Videćemo uskoro koliko je ovde dobro obavešten.

Link to comment
4 hours ago, Jean-Luc Picard said:

30 miliona nečega je apsolutno nikakva para za igrača koji je projektovan da nosi igru ekipe idućih minimum deset godina. Nijedan  klub koji imalo drži do sebe neće to uraditi. Doduše ne znam koliko Arsenal spada u tu kategoriju.

Ako je Vila voljna da prosledi pare koje će dobiti za Džeka Arsenalu ( ili bar veći njihov deo )  onda bi ovi verovatno bilo nekih razgovora, u suprotnom...mogli bi sa kompletnom javnošću da podele šta je to što puše i gde nabavljaju, pošto je očigledno mnogo dobro. 

 

U svakom slučaju, deluje da imaju ambicije, što i ovaj tvit potvrdjuje:

 

 

 

 

Link to comment
16 hours ago, John Coltrane said:

Albert Sambi Lokonga (kao ime za moj draft tim) 17,5mil£ u Arsenalu iz Anderlehta. @ArleKino poznaješ li ga?

 

Nikad čuo do prije neki dan. Valjda je nečemu.

Link to comment

Kako to, svi vide Džaku i odmah ga požele u svojim redovima, a Jarmolenko još bolje igra za Ukrajinu i niko ne želi da ga kupi od nas. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...