Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

2 hours ago, borris_ said:

Arle, kada castis?

 

Biću oprezan, sa našom kuratom srećom i transfer-politikom dobićemo u zamjenu Kimpembea i doplatiti 40 miliona.

Link to comment

Benitez ode u Everton, Daka zvanicno u Lesteru, Nuno Svetiduh u Totenhem, Siti i dalje hoće Grilisa i Kejna, Sterling odbija da bude deo zamene u transferu, Viera u Palasu, čeka se radna dozvola.

Link to comment

Juce citah na junajtedovom forumu o Pogbi i gde bi mogao da ode. Sustina je da bi vecina htela da ostane ako se dovede jos jedan centralni sa kojim Pogba moze da se uklopi. Vecina ne vidi gde bi Pogba mogao da zavrsi s obzirom koliko para trazi Utd a koliko para nemaju ni Real ni Barsa. Opcije su Italija (Juventus?), PSG, i ne znam ko bi jos mogao da upadne u semu za igraca kome ugovor istice sledece godine a agent mu je Raiola

Link to comment

Sa Pogbom će uvek biti problem što nije (taktički) disciplinovan i što pati od onoga što su Pink Floyd zvali momentary lapse of reason...  :D

 

 

Jako teško je tu naći rešenje, čak je i Kante imao ponekad problema da ga pokriva na prvenstvu, iako je Pogba generalno dobro igrao.

 

 

Tu se sad postavlja pitanje, da li naći nekog izuzetnog CDM igrača da igra uz Pogbu, ili samog Pogbu zameniti sa nekim (drugačijim) igračem sredine.

Link to comment

Goretzka :cry: 

 

Vieira u Palaceu... Ne znam. Isto što sam rekao i za Favrea (i on je radio u Nici, valjda je neki problem sa autocorrectom u komunikaciji između vlasnika i sportskog direktora Palacea pa je ovaj prvi napisao "We need a Nice manager", a ovaj drugi bukvalno shvatio. Claude Puel je idući kandidat ako ovo sa Vieirom propadne, MMW. Vieira nije trenerska elita i nešto nisam uvjeren da će ikad i biti 10% trener u odnosu na to koliko je dobar igrač bio.

  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, Jeremija said:

Tu se sad postavlja pitanje, da li naći nekog izuzetnog CDM igrača da igra uz Pogbu

Da. Kontam da ce Pogba svakako ostati sl sezonu; pare koje bi Junajted da dobije niko nece dati, jedino neki dil sa zamjenom igraca, ali sumnjam, Junjated kao da je poceo ozbiljne igrace dovoditi. Tako da trebaju dati 100M za Rajsa ako treba

Link to comment
21 minutes ago, Azdaja said:

Oni su zaista preludi da pored svog bunta i dalje istraju u akviziciji španskog kelnera...

 

Izdrzace do boxing day max.

 

Prilično neočekivan potez, vraćaju se konzervativnom fudbalu nakon x godina pokušavanja joge bonito sa Martinezom, Koemanom, Silvom i Ancelottijem. Možda ih je nenadano vaskrsenje Moyesa ponukalo na takvu odluku. U svakom slučaju, ne vidim šta ovo dobro može da donese, ziheraški fudbal u kombinaciji sa mržnjom koju navijači već u startu imaju prema treneru, nesam pametan.

  • +1 1
Link to comment

Kapiram da Tuhel vidi Adamu kao wing backa u formaciji 3-4-3, jedino mi to logično. Naslednik Viktora Mozesa.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...