Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

54 minutes ago, 189- said:

 

znaci po tvom misljenju je trebao da izadje sa najjacim sastavom protiv leicestera a sa omladincima protiv liverpoola? 

 

Ja sam rekao sta sam rekao u postu ispod ovog koji si kvotovao. Ole je izasao sa poluomladinskim sastavom ne da bi jurio titulu nego da bi izasao sa najjacim sastavom na Liverpul. Kad su poslednji put Elanga (whoever he might be), Williams, Tuanzebe, Diallo, Beek igrali u startnoj postavi? Nikad. Ni jedan od njih. Ovo je posle rezultata od veceras vise omalovazanje Lestera nego postovanja Liverpula.

 

 

Link to comment
3 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Ako lopta pogodi igrača u ruku kojom se oslanja na zemlju prilikom klizećeg, to nije penal

 

Oslonac™ odbrane:

 

I5hiuEp.jpg

 

Ovakve stvari bi VAR morao da proverava. Po meni nema teorije da je ovo prirodna pozicija ruke, videlo se na usporenom da čovek mahinalno poseže za loptom... ali bar neka sudija pogleda i aminuje, a ne da se samouvereno uzda u svoju nepogrešivu split-second procenu. 

 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
3 hours ago, Zlurad said:

 

Ja sam rekao sta sam rekao u postu ispod ovog koji si kvotovao. Ole je izasao sa poluomladinskim sastavom ne da bi jurio titulu nego da bi izasao sa najjacim sastavom na Liverpul. Kad su poslednji put Elanga (whoever he might be), Williams, Tuanzebe, Diallo, Beek igrali u startnoj postavi? Nikad. Ni jedan od njih. Ovo je posle rezultata od veceras vise omalovazanje Lestera nego postovanja Liverpula.

 

 

 

kakva crna titula lol. a  jos veca lolcina je 'karma' iz prvog posta. 

izasao je sa tim sastavom da odmori najbolje igrace. klopp je izjavio da bi uradio isto. 

 

da je izasao sa omladincima danas onda bi zbog toga bio kritikovan. kao ne postuje najveci engleski derbi, tradiciju i slicna sranja sto smo se naslusali pre dve-tri nedelje sa superligom. 

 

na kraju, verujem da su najbolji igraci odlucili da igraju protiv liverpoola a ne leicestera. a i raspored utakmica je tu igralo najvecu ulogu. 

Link to comment

Ubismo ih presingom. I mi smo bili grozni kad utd pritisne ali smo imali Arnolda koji je to rešavao, a oni su imali Freda i Tominija. Možda bi se Matić bolje snašao. Koliko su puta izbacili loptu u aut iz zadnje linije. I više smo želeli, što je i logično.

Link to comment
56 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Sliding tackle according to Winnieh

 

Happy Birthday Yes GIF by CBeebies HQ

 

Tinky Winky Xhaka ima najjači tajming.

Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

Što je Mane odbio da se pozdravi sa Kloparom? Uživo pomislih da ga je MekTomini iskulirao.

 

Nadrkan što počinje sa klupe. 

 

Pitali su Flopa posle, rekao da nema problema, kao, kasno je odlučio da počne Jota umesto Manea pa nije imao vremena da mu obrazloži odluku posle treninga :isuse: pa je eto zato malo nervozan, šta ćete...

Link to comment

Nego, ovo je bio 6.poraz Uniteda na OT-u u ligi ove sezone, 3 od Big Six + Palace, Sheffield U i Leicester.

 

Nijedan tim nema manje od 4 poraza kod kuće (City, Chelsea) dok u gostima čak 6 timova ima 4 poraza ili manje (Man U 0, Man C 1, Leicester 2, Everton i Liverpool po 3, Chelsea 4).

 

Link to comment
42 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Nadrkan što počinje sa klupe. 

 

Pitali su Flopa posle, rekao da nema problema, kao, kasno je odlučio da počne Jota umesto Manea pa nije imao vremena da mu obrazloži odluku posle treninga :isuse: pa je eto zato malo nervozan, šta ćete...

 

Dobro, Mane jeste inače nervozan, pre neki dan je rekao da je svestan da mu je ovo najgora sezona u karijeri, čak je išao i kod lekara da proveri da li mu je sve u redu sa telom.

 

Mnogo buke ni oko čega.

 

 

Link to comment

Glupo je i bespotrebno previše analizirati jučerašnju utakmicu, jedan tim je već bio na plaži, a drugom je bilo finale kupa.

 

 

Medjutim, ono što vredi primetiti je da je (centralna) odbrana katastrofalna bez Maguire-a. Mogao bi Ole da testira Lindelofa i Tuanzebea na ovim zadnjim utakmicama, mada mi ni jedna, ali baš ni jedna od potencijalnih kombinacija ne uliva poverenje pre finale LE.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...