Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Ko je usao u Freda [emoji15][emoji15]
Entoni Tejlor. Jedno pet faulova mu je oprostio do sada, što na prednost što onako, na lepe oči.

Jel video neko Firmina večeras, posle one penal situacije sa početka?
  • +1 2
Link to comment

Strimovi su veceas uzas pa kasnim jedno 5 minuta. Sto nisu dali penal Brunu kad je onako lepo pao? Cekaju drugo poluvreme. Da.

Link to comment
24 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Ako lopta pogodi igrača u ruku kojom se oslanja na zemlju prilikom klizećeg, to nije penal, jasno navedeno u pravilima.

 

Samo što se nije oslanjao nego posegao iza sebe, ali ajde. 

 

24 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Druga situacija, Bejli izbio loptu, ali prilično reckless start nakon toga. Da je overio cevanice Filipsa, bio bi penal svakako.

 

Jel' i to jasno navedeno u pravilima da branič mora da "overi cevanice" protivnika kako bi se svirao penal? Kako se to kaže na engleskom, da znam da izguglam :unsure: 

 

Divlje je startovao, odneo i loptu i igrača, to se sudi negde 50-50. Problem je što kad pogledaš usporeno na VAR snimku, start odjednom deluje kontrolisano i precizno, kao da je sve držao pod kontrolom. 

 

Tejlor se zdravorazumski rukovodio principom "nije faul ako pipneš loptu", koji ne važi brat bratu 25 godina.

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, čekmeže said:

Kako ono nije penal to je samo Tejloru jasno.

Ja ocekivao crveni za onog mesara, mislio to se gleda. Penal neupitan. 

Link to comment
4 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Samo što se nije oslanjao nego posegao iza sebe, ali ajde. 

 

 

Jel' i to jasno navedeno u pravilima da branič mora da "overi cevanice" protivnika kako bi se svirao penal? Kako se to kaže na engleskom, da znam da izguglam :unsure: 

 

Divlje je startovao, odneo i loptu i igrača, to se sudi negde 50-50. Problem je što kad pogledaš usporeno na VAR snimku, start odjednom deluje kontrolisano i precizno, kao da je sve držao pod kontrolom. 

 

Tejlor se zdravorazumski rukovodio principom "nije faul ako pipneš loptu", koji ne važi brat bratu 25 godina.

 

Hteo sam da kažem da je vrlo lako onaj start mogao da se završi i penalom i crvenim kartonom, da je Baji imao malo manje sreće.

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...