Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

2 minutes ago, radnik said:

Milo mi samo zbog Tejlora. 

 

Nije uspeo da iskroji rezultat po svojoj meri

  • Haha 1
Link to comment

Skoro pa realan rezultat i najava za sledeću sezonu. Da je Klopara ranije rešio da igra sa Fabinjom na njegovoj poziciji, a da centralne bekove igraju igrači kojima je to prirodna pozicija, bilo bi više bodova, ubeđen sam.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

Ali Klop i Mektominej :laugh:


Besni su, ovo je apsurd da igraju dan za dan i to protiv ekipa koje se grcevito  bore za Evropu, plus usere te povreda kapitena koji ne propušta ni minut u PL, plus imaju finale LE koje je za Olea izuzetno važno da bi napokon osvojio trofej.

Okosnica tima je odigrala skoro 60 mečeva, ja sam zadovoljan da neko nije bio duže aut sem Marsial zadnjih mesec dana. 
Sreća te se drugo mesto može obezbediti protiv pokojnog Fulama, ali svakako sve treba podrediti Viljarealu.

Link to comment

Šta je bio razlog da protiv Lestera igra jedan, a protiv nas večeras drugačiji sastav Junajteda?Ako su se čuvali za večeras, slabo se sačuvaše.Ne znam, zato pitam.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
12 minutes ago, valter said:

Šta je bio razlog da protiv Lestera igra jedan, a protiv nas večeras drugačiji sastav Junajteda?Ako su se čuvali za večeras, slabo se sačuvaše.Ne znam, zato pitam.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 


Pre 2 dana su Bruno, Rašford i Kavani igrali skoro pola sata, Baji je bio starter i u utorak. Ako na to dodamo da je isti tim igrao u nedelju u Birmingemu, rezultat se sam nameće. 

edit: Što naravno ne umanjuje resenost Kloparine momčadi da uzme pobedu i malko ublaži očajnu sezonu.

 

Edited by John Coltrane
Link to comment
32 minutes ago, Zlurad said:

Karma je cudo kad igras sa omladincima protiv Lestera da bi igrao protivu Liverpula sa punim sastavom.

 

znaci po tvom misljenju je trebao da izadje sa najjacim sastavom protiv leicestera a sa omladincima protiv liverpoola? 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...