Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Gde ce da umuvaju ovu utakmicu, mislim da niko ne zna. Jedino posle finala LE, ali tad se PL vec zavrsava (boldovane ne smeju da se pomeraju)

 

 

ku47su1mmqw61.png

Link to comment
25 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

 

Pa razlika postoji. Anglosaksonski vlasnici ( Britanski i Američki ) tretiraju klub kao firmu i najbitniji im je profit. Ruski i arapski tretiraju klub kao svoj hobi i zabavu i drugčije se postavljaju kadu su troškovi u pitanju. 

 

ma svima to biznis na kraju krajeva. 

 

23 minutes ago, napadaj said:

S tim da britanski ipak znaju nešto o tradiciji, istoriji i sportu, a američki sve to posmatraju isključivo kroz vrednost akcija.

 

koga boli uvo za tradiciju, samo nek daju dovoljno para i da se trude bar nesto za klub i to je to. 

Link to comment
37 minutes ago, 189- said:

 

naravno da mi smeta. samo sto vi zelite da terate svoje vlasnike ne znaci da i drugi vlasnici moraju otici. meni je abramovich odlican.

inace, kao da postoji neka razlika izmedju americkih, ruskih, azijskih ili britanskih vlasnika.

Pa dobro, nisam mislio na Romana - on je još i najbolji od svih. Mislio sam više na ove cirkuzante.

Link to comment

Neven Cvijanović je rekao da su ovi praktično pušteni da ušetaju na stadion, ali mi se čini da pitanje odgovornosti za to neće ni da se poteže.

Link to comment
6 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

šta tačno čini romana boljim od mansoura?

 

Nije odgovoran za ugrožavanje ljudskih prava na nivou cele nacije, ne zlostavlja decu zarad zabave?

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, copkillah said:

Neven Cvijanović je rekao da su ovi praktično pušteni da ušetaju na stadion, ali mi se čini da pitanje odgovornosti za to neće ni da se poteže.

Nemoj, leba ti, teorije zavere. Ako si ikad bio na Trafordu znaš da je nemoguće zaustaviti rulju. Imaš i snimke kako se “breach” desio.

Link to comment
30 minutes ago, Jeremija said:

Bajern je jako loš primer, pošto je državni projekat, kao i recimo Real Madrid i Barselona.

 

Nije loš primer ako ciljaš na to da tvoj klub postane državni projekat :fantom: 

 

Link to comment
1 minute ago, dragance said:

Nemoj, leba ti, teorije zavere. Ako si ikad bio na Trafordu znaš da je nemoguće zaustaviti rulju. Imaš i snimke kako se “breach” desio.

 

Kakva teorija zavere, samo sam preneo šta je rekao čovek koji je bio na licu mesta i koji je bio tamo više puta nego bilo ko drugi među nama ovde.

 

Link to comment
Just now, dragance said:

Nemoj, leba ti, teorije zavere. Ako si ikad bio na Trafordu znaš da je nemoguće zaustaviti rulju. Imaš i snimke kako se “breach” desio.

 

Rulja™ od par stotina ljudi mogla bi komotno da odjebe da obezbeđenje nije bilo svedeno na minimum pošto je covid zatvorio stadione.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...