Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Znas i sam da su utakmice sa sektom uvek mnogo dosadne. Ako ne izgubimo ima da bude dosadnih 1:1. Verovatno bukmejkeri cene da Roma moze da da 4 gola u Rimu i da ce Ole da odmara pola tima a mi nismo igrali 7 dana pa zato.

Link to comment
26 minutes ago, renne said:

Kako i zašto je Livepool favorit na svim kladionicama? :unsure:

 

8 dana odmora, mi samo 3, realno to će biti faktor...

Link to comment
10 hours ago, renne said:

Kako i zašto je Livepool favorit na svim kladionicama? :unsure:

 

Nama ne treba pobeda ni za po qrca ladne vode, oni grizu kao pit bull ligu šampiona :fantom:

Link to comment

Stari problem sa Evertonom kad je u pitanju Top 4, dodje se blizu, ali nema se mentalitet da se posao završi do kraja, ostaće Moyesov rezultat iz 2004/2005 (ako se ne varam) kao najveći uspeh u zadnjih dvadeset godina...

Edited by Jeremija
Link to comment

pa nisu dovoljno dobri tj ostali su bolji. dcl prestao da daje golove i to je to.

 

 

werner inace prvi od hazarda da ima double double u prvoj sezoni.

Link to comment
29 minutes ago, 189- said:

 

werner inace prvi od hazarda da ima double double u prvoj sezoni.

 

Čovek je hodajući promašeni zicer ove sezone, i verovatno ne može imati lošiju sezonu od ove, tako da hrabri podatak da je i u takvoj sezoni imao 'double double'. Da ne ulazimo sad u to da je morao da se raspojasa protiv nekog Accringtona u liga kupu da bi namaknuo dvocifrene golove, ili činjenicu da se za asistenciju nowadays pišu raznolike fantasy gluposti. Mora da poradi na završnici jer je evidentno da sve ostalo, čini mi se, ima. Ili da fura neku Firminjo karijeru.

  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, Jeremija said:

Stari problem sa Ancelottijem kad je u pitanju liga, dodje se blizu, ali nema se mentalitet da se posao završi do kraja, ostaće Moyesov rezultat iz 2004/2005 (ako se ne varam) kao najveći uspeh u zadnjih dvadeset godina...

 

Ispravio.

Link to comment
8 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Čovek je hodajući promašeni zicer ove sezone, i verovatno ne može imati lošiju sezonu od ove, tako da hrabri podatak da je i u takvoj sezoni imao 'double double'. Da ne ulazimo sad u to da je morao da se raspojasa protiv nekog Accringtona u liga kupu da bi namaknuo dvocifrene golove, ili činjenicu da se za asistenciju nowadays pišu raznolike fantasy gluposti. Mora da poradi na završnici jer je evidentno da sve ostalo, čini mi se, ima. Ili da fura neku Firminjo karijeru.

Ja ga drzao za kandidata za prvog strijelca lige :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...