Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

37 minutes ago, John Coltrane said:

@Jeremija

 

Sve da je Baji dobio doživotni ugovor, nama je potreban world class štoper obzirom da je Lindelof rodio za odstrel odavno. Ja se nadam da je ona priča oko Varana najrealnija.

 

A za špica, kao što već Arle napisa, sve sem najužeg spiska Haland, Kejn, bi bilo bacanje para pored živih Rašfroda i Grinvuda.

 

Nadam se da neko razmišlja desnom krilu.

 

 

Plašim se da nema nešto para u kasi i da je zato Bailly dobio novi ugovor, tako da ne očekujem ni Varane-a, ni Torres-a, jedino ako nas kupe Saudijci, ali to je onda sasvim druga priča.

 

Ne očekujem ni strelca, ni krilo, eventualno Girouda za dz (ako Cavani ne potpiše).

 

 

Jedino gde vidim neku mogućnost je ako utopimo Lingarda i još par igrača da kupimo Rice-a i to je to. I naravno, barem nekoliko mladih "nada" od kojih neće ništa biti...

Link to comment
Just now, Jeremija said:

 

 

Plašim se da nema nešto para u kasi i da je zato Bailly dobio novi ugovor, tako da ne očekujem ni Varane-a, ni Torres-a, jedino ako nas kupe Saudijci, ali to je onda sasvim druga priča.

 

Ne očekujem ni strelca, ni krilo, eventualno Girouda za dz (ako Cavani ne potpiše).

 

 

Jedino gde vidim neku mogućnost je ako utopimo Lingarda i još par igrača da kupimo Rice-a i to je to. I naravno, barem nekoliko mladih "nada" od kojih neće ništa biti...

 

Odakle ti info o UTDovoj kasi?

 

Mislim da Ole ima podršku uprave i da će sigurno dovesti nekoga na leto. Naravno uz sve manjkavosti porodice Glejzer, barem para na transfere nisu štedeli. Kao da su tudje  :covid19:

Link to comment

80 miliona za DCL. Zadnji put sam se ovako lepo nasmejao kad je Burnley tražio 50 miliona za Tarkovskog. Mada, ako Everton traži 80 miliona za DCL onda ćemo mi tražiti čitavih 100 za Declana. 

Link to comment
1 hour ago, Pokojni Ruxin said:

Koliko bre onda vredi iheanacho, trenutno daleko najbolji špic lige? :ohmy:

 

Nigerijski Michu uživa u svojim zlatnim danima, nemojmo to kvariti besmislenim procjenama.

  • Haha 1
Link to comment

Ne, hteo ga je posle Pulisa, kad smo jos imali sanse za opstanak. Samo je ovaj trazio neki bonus od preko milion funti ukoliko ostanemo. Ne bi on sigurno ostao za League One.

Link to comment
8 minutes ago, Cane Vukic Prebranac said:

Добро, треба ли сваки трач са твитера да се коментарише?

 

Dagbladet je, ako se ne varam, najtiražniji lokalni magazin tog karaktera, sa dobrim vezama sa npr. Solskjerom.

 

 

 

 

 

U drugim vestima, Ćelzi traži 40 milki za Abrahamaru:

 

 

https://www.telegraph.co.uk/football/2021/04/28/chelsea-ready-offload-tammy-abraham-40m-club-plot-overhaul-forward/

 

 

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...