Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Arsenal bez Tierneya grozan, AMN aka poor man's Milner ne zna i ne može da ga zamijeni. Zasad ovih 0-0 drži Benteke.

 

Na klupi Partey, Pepe, Willian...no za ovaj nedostatak kvalitete i balansa lijeka nema.

Link to comment
6 hours ago, John Coltrane said:

 

U Parizu igrao Tuanzebe, kući AVB. Nešto si pomešao.

Ma igrao sigurno, znam da je bas solidno odradio i hvaljen inace. Nalazim samo protiv C palasa nekad u Julu, zar mi tako brzo prolazi vrijeme 

Link to comment
8 hours ago, kipo said:

Ma igrao sigurno, znam da je bas solidno odradio i hvaljen inace. Nalazim samo protiv C palasa nekad u Julu, zar mi tako brzo prolazi vrijeme 


Pomešao si ga za Tuanzebeom :Jova:

Link to comment

Inače, sinoć je Palace odigrao baš savršenu defanzivu. Bukvalno svaki pas iza odbrane su presjekli, isključili su Lacazettea skroz iz utakmice, Aubameyang je pokazao neke znakove života, djeca Smith Rowe i Saka isto tako, ali nije bilo završne lopte.

Link to comment

pa nije baš

Do ppre jedno mesec, dvadeset dana, L'pool je bio glavni favorit sa najmanjom kvotom. Uniteda skoro da nigde nije ni bilo

Sada su kvote 1.7 City, 4 L'pool, 7 Utd 

Link to comment

Čovek je car, prihvatio je poziciju menadžera u trenutku kad klub ne može da isplati decembarske plate i u trenucima potencijalnog preuzimanja kluba.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...