Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

  

5 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Nema druge nego da je Fergie preuzeo svlačionicu, a Ole se samo slika za medije i sedi na klupi.

 

Ako Junajted uoopste bude u situaciji da se bori za titulu, sto izgleda nije nerealno, bice to zato sto imaju duzu klupu kvalitetnih igraca i svi zdravi (kuc kuc, da ne ureknem). 

Edited by kipo
Link to comment

Pogba daje izjavu posle 100 godina, nameću mu pitanje njegovog zadovoljstva (u klubu), a on kroz smeh “ja sam uvek srećan kad pobedim”. Kad bi skinuo “majmune” sa ledja sve bi bilo drugačije. 
 

U ovako ludačkoj sezoni sve je moguće. 

  • +1 1
Link to comment

Trenutno nije pitanje ko ima koliku klupu, jer generalno ni jedan od timova ne rotira previse jer sa rotacijom pa makar i dva igraca svi uglavnom igraju uzasno. Pitanje je koji ce tim da ima najduzi ritam. Evo ga siti se povampirio, arsenal isto. 17 kola za nama, da je 2010. bilo bi zajebano, ovako sa ovoliko utakmica ispred nas ne bi bilo neverovatno ni arsenal da uzme titulu

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment

Šta se sekirate, ja napisah ranije da mi tradicionalno loše igramo sa sektom, sto kuci sto na strani. Jos uvek odjekuje zvuk živog ali neprisutnog SAF-a i plaši nam igrače. Ako izvučemo nerešeno, ihaha.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment

Kukavni Sterling...

 

Inače, otkako je Percy Tau potpisao za Brajton, Južnoafrikanci troluju Brajton na FB najstrašnije.

Danas Percy prvi put bio starter...

image.thumb.png.272e1b5e398e54a4ac1f0c633cfa0ad1.png

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...