Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

2 minutes ago, Jumanji said:

Kako me Marsijal nervira, kako ne zna da stane, jbt namagrcio si dvojicu, pa daj tu loptu -.-


Trojicu, ako ćemo pošteno :happy:

 

Trošimo 1 igrača zbog Pogbine dobre forme - niti od njega ima kreacije niti ova druga dvojica mogu više od klasične odbrane. Pri tom Robertson non stop sam u hektaru zemlje. 
 

Gnjilanac udara kao da igra protiv Srbije.

Link to comment
21 minutes ago, Malvo said:

Koji je klinac Liverpulovim bekovima? Vec nedeljama samaraju loptu bez ikakvog smisla i ona uglavnom pada na cevanice stoperima na deset metara od gola.

Vratili se na podesavanja od pre Klopa. 

Link to comment

Tierny svira kraj posle 56 sekundi nadoknade, u trenutku kad Mane istrčava sam pred DDG :isuse: 

 

Krš od utakmice, nepodnošljivi smarač od sudije.

 

Daje 0-0 pa da se razilazimo.

Link to comment

Koja je svrha Šaćirija, sad kad su se vratili na standardnih 4-4-3? Malo zajebava Klop kolegu? Šta to pruža Šaćiri što ne bi mogli Milner ili AOC?

 

Link to comment
34 minutes ago, John Coltrane said:

pre je 4-3-1-2 sa Brunom iza špiceva.

 

Pa to je dijamant. Najmanje je bitno koji od tri centralna vezna igra levo, koji desno, a koji baš baš centralno i povučenije. Manje bitno čak i od onoga koji je štoper levi a koji desni.

Link to comment
3 minutes ago, Weenie Pooh said:

Tierny svira kraj posle 56 sekundi nadoknade, u trenutku kad Mane istrčava sam pred DDG :isuse: 

 

Krš od utakmice, nepodnošljivi smarač od sudije.

 

Daje 0-0 pa da se razilazimo.

 

Celo poluvreme tako, te neke sitnice. Ovo je bilo dosta jajarski na kraju

 

Link to comment

Mnogo tu prostora ima Liver. Preskakanjem sredine i na kontru, hmm mozda istrci Ras bez ofsajda nekad -.- ali da ih puste ovoliko u/oko 16 nikad dobro donelo nije.

Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

Koja je svrha Šaćirija, sad kad su se vratili na standardnih 4-4-3? Malo zajebava Klop kolegu? Šta to pruža Šaćiri što ne bi mogli Milner ili AOC?

 

To što igra Šaćiri danas, Milner igra posle pijanke, u 6 ujtru...

 

Jeziv je Šakira...

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...