Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

1 minute ago, Mindaugas Žukauskas said:

Jbt, niko ne spominje fudbal više, samo sudije. Neće nam @Svarog i @Meazza više nikad doći na topik. :D

 

pa kad je copi zapalio topic hrabrom tvrdnjom da neko nekad u ovoj ligi svira protiv liverpula :lolol:

Spoiler

89e.jpg

 

Link to comment
6 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Gde si ovo pročitao?

 

Pa evo gore, renne i drugi pišu, a i Lončarević objašnjava isto - da VAR nema ingerencije™ da promeni faul u nefaul, ali zato ima ingerencije™ da promeni faul u penal. Meni zvuči potpuno sumanuto, ne znam kakva su pravila (a računam da ni sudije nisu baš 100% sigurne).

 

Penali na stranu, novo sramotno izdanje Liverpula, kao pretprošle zime kad je Klopp izmešao ceo napad kako bi uglavio jebenog Šaćirija u startnu postavu (Salah na CF, Firmino u sredinu). Sa Žotom je možda još gluplje, jer njemu za razliku od Gnjilanca desno krilo i nije prirodna pozicija. Firmino ne zna šta radi, vuče se po terenu i u ovoj formaciji, ali eto pošto je nekako umuvao gol, moraćemo da ga gledamo kao lažnu desetku™ još par kola.

Link to comment
32 minutes ago, radnik said:

TAA po obicaju nije nigde bilo :D

komentator

 

Istina je da TAA po običaju ne postoji u odbrani, ali ja nisam navikao da ne postoji ni u napadu. Ne znam ni šta igra ni čemu služi, osim da pokušava da zavuče slobodnjak sa 50 metara.

 

Od početka sezone, kad god pokažu one prosečne pozicije Trenta i Robertsona, ovaj drugi je jedno 30 metara napred. Potpuna asimetrija, koja se onda kompenzuje tako što Henderson uskače na desno krilo (gde nema ni Trenta ni Salaha). 

 

Večeras je tragikomično jer se na desnom krilu gura i nesrećni Žota. Imam utisak da niko iz prednje... šestorke... ne zna gde udara.

 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Evo i objašnjenja™, dakle opet ingerencije(tm): 

 

 

Retardirano robotsko razmišljanje. Gledali bismo da li je faul postojao u slučaju da je bio unutar šesnaesterca, ali van šesnaesterca ne gledamo da li je bio faul, ali zato gledamo da li je u stvari bio unutar šesnaesterca, ali ako jeste bio unutar šesnaesterca onda ne gledamo da li je bio faul jer je bio van šesnaesterca. 

Edited by Weenie Pooh
  • Hvala 1
Link to comment

Ček, glupo pitanje...

 

Da je bio sigurno unitra, onda bi VAR mogao da proveri da li je bio faul ili nije, pošto je to jebena funkcija VAR-a, zar ne? Ovako pošto je faul bio možda napolju, možda unutra, onda ne mogu da proveravaju dve stvari, pa provere samo jednu... :isuse:

 

Sunce ti, koji idioti vode engleski fudbal...

  • +1 2
Link to comment

Meni je zagonetka što prenose utakmice na ovim čudnim kanalima. Bein11, neki čudni sport kanal, sky hd....jebalo ih 14.99 za prenos

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment
Just now, renne said:

baš tako

A ne mogu da provere obe stvari jer su retardi?

 

Inače, ja bih onu ruku svirao, ne trepnuvši, a navijam za Liverpool... Ovaj prvi mislim da je 50-50, a onaj treći nije, ali da je napadfač pametniji, mogo bi da napravi da jeste...

Link to comment

Ma pusti Lončarevića, lik je blamurozan. Pisao sam već da VAR može da koriguje samo clear and obvious greške kod penala. Ovaj start Fabinja, čak i da je dirao loptu, je vrlo opasan kramponima na stopalo, i može da se svira kao penal opušteno. Tu nema promene odluke. Sa druge strane je clear and obvious da je start na liniji 16, automatski - penal. Msm, i sudije su prilično zbunjene, ali vidim popriličan kontinuitet u odlukama koje donose.

 

@vinie

Link to comment

Opet prenosite zapaljive fan bojeve sa twitera koji su na nivou Lončarevića. Dakle, VAR može da pregleda više od jedne odluke, ako se sumnja da je sudija napravio clear and obvious errors kod obe. Bukvalno vam sve piše u pravilniku. 

 

Osnovna mana engleskog VAR je što sudije češće ne prilaze monitoru i proveravaju svoje odluke. U tom slučaju bi mogli možda pregledati i takve, što ih Radiša naziva, 50-50 situacije.

Link to comment

Ode Rijana :sad: 

 

U drugom poluvremenu formacija izgleda manje očajno, Trent je više napred, Jota/Salah se više ne sudaraju, kao ni Henderson/Wijnaldum. 

 

I dalje držim™ da je apsurdno igrati ovako protiv bunkera. Protivnički veznjaci konstantno pomažu odbrani, dupliraju svakog od četiri (četiri! :isuse: ) napadača, jer od veznog reda u crvenom ne preti apsoluitno nikakva opasnost. 

 

Možeš da igrač 4-5-1 protiv nekog tamo Guardiole i njegovih pimplera, da se nadaš da će Salah sam nešto da istrči... ali nema smisla da to pokušavaš protiv tima koji će da se zakatanči sa osmoricom. 

Link to comment
4 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Opet prenosite zapaljive fan bojeve sa twitera koji su na nivou Lončarevića. Dakle, VAR može da pregleda više od jedne odluke, ako se sumnja da je sudija napravio clear and obvious errors kod obe. Bukvalno vam sve piše u pravilniku. 

 

Dobro™, ja ti prenosim čoveka sa Sky koji prenosi šta su mu rekli iz VAR sobe, a ti slobodno gledaj u pravilnik. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...