Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Bila je frka kad se sudio penal Wardu iz CP za ovakvu ruku, čak je i Hodgson rekao da mu se povraća od te odluke. Moguće da su malo omekšali kriterijum. A ni meni se ne bi svidela kalčoizacija PL. 

Link to comment
7 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

uuu ovo moram da podelim, i ovi komentatori nekad ubodu - ovaj penal zbog koga se plače je prvi sviran protiv liverpula posle 37 ligaških mečeva :pera:

 

očigledno poruka da ne talasaju. da vide šta FA može da im uradi  :ph34r:

Link to comment
3 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Bila je frka kad se sudio penal Wardu iz CP za ovakvu ruku, čak je i Hodgson rekao da mu se povraća od te odluke. Moguće da su malo omekšali kriterijum. A ni meni se ne bi svidela kalčoizacija PL. 

 

pa izasla je vest nakon te i utakmice tottenham - newcastle da se malo smire kod takvih penala.

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, 189- said:

 

pa izasla je vest nakon te i utakmice tottenham - newcastle da se malo smire kod takvih penala.

 

znam, ali ne bih rekao da ovaj penal spada pod to, ovo se svira već godina u svim ligama

 

nego još jedan nesviran penal za šefild, ovaj put iz liverpul se nadobijao ovakvih serije

Link to comment

Od tri penala za Sheff, svirali su onaj najmanje ubedljiv :lolol: 

 

Još uvek pokušavam da shvatim kako to VAR treba da ustanovi da li je kontakt bio unutar ili van 16m, a bez da ustanovi da li je kontakta uopšte bilo?

 

 

Link to comment
Just now, Weenie Pooh said:

Od tri penala za Sheff, svirali su onaj najmanje ubedljiv :lolol: 

 

Još uvek pokušavam da shvatim kako to VAR treba da ustanovi da li je kontakt bio unutar ili van 16m, a bez da ustanovi da li je kontakta uopšte bilo?

 

 

Pa jednom ćemo i to videti... Kad neki dive budu utvrđivali gde je bio, kako će utvrditi... Jedva čekam to...

Link to comment
2 minutes ago, Weenie Pooh said:

Još uvek pokušavam da shvatim kako to VAR treba da ustanovi da li je kontakt bio unutar ili van 16m, a bez da ustanovi da li je kontakta uopšte bilo?

 

Gde si ovo pročitao?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...