Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Kepa pakuje stvari.. Ole se previse kockao na kraju, dobro je proslo. Jbg, desno krilo AWB, ne zna proci igraca i gubi lopte, lijevo Dzejms, ne zna proci igraca, gubi lopte. U Parizu je proslo, danas ne. Zamislimo Sanca u timu, pa atakuju on i Rasford lijevo.

Link to comment

Ne iskoristiti rotacije u odbrani Čelskija, kome su Soton i VBA spakovali po 3 gola, ne iskoristiti momentum posle pobede u Parizu finalistu LŠ, igrati tako pičkasto veći deo meča, meni je neobjašnjivo. I to protiv ekipe koja je glavni favorit za top 4. Započeti sa Rašfordom desno i Džejmsom levo, bukvalno sa B.Fernandesom kao F9...

Na kraju osmeh na licu Olea koji se pozdravlja sa smrknutim Lamparom govori više od 1000 reči.

Link to comment

mnogo me interesuje sta se desava sa hudson-odoijem kada nije ni na klupi a zato imamo dva napadaca od kojih jedan nikada ne igra. i zasto kovacic ne dobija uopste priliku, nas najbolji igrac prosle sezone.

 

james prosto mora igrati pre azpilicuete, kante da ima sto manje lopte u nogama i konacno da zaigraju sva cetvorica od starta. 

Link to comment
1 hour ago, renne said:

Inače je kapiten glup kao tri kurca

 

Dobro je bilo ono kad na Čelsijev centaršut Maguire odvaljuje Lindelofa, a ovaj se posle žali sudiji što nije svirao faul :D 

 

48 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Imam fleševe na Moratu od pokislog Havertza, obojica 29ka na leđima

 

Kad je to bilo da vrhunski igrač nosi prost broj van jedanaest? Nikad, eto kad! Možda se neki još i provukao ispod dvadeset, ali preko ne.

Link to comment

nego toliko kukanja na čelsijevu odbranu a oni poslali ampadua da startuje u top 10 ekipi i sarra sa igra lš sa portom...široko :fantom:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...