Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Okejiš poluvreme, mada ko zna kako bi to izgledao da je Pikford bio isključen kao što je trebalo. Odbrana Liverpula jeste previsoka i ovi preskaču sredinu, ali samo malo koncentracije i dva pametna napada i Liverpul bi trebalo da dobije.

 

Link to comment
50 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Šta je, samo sloppy Joe Gomez kolateralna šteta nakon blamaže na Villa Parku?

 

Vratio se Sloppy Joe zato što mesar Pickford uleće sa dve noge na VVD nekažnjeno :isuse: 

 

Kao bio ofsajd, a kad je ofsajd onda golman sme da obogalji napadača. 

 

Thiago brzo odigrava, opasni su kad god on povuče napad, ali nema dovoljno loptu. S druge strane, gubi sve 50-50 duele jer je Doucoure duplo veći i jači... 

 

Nerešeno na kraju, MMW. 

Link to comment
2 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Vratio se Sloppy Joe zato što mesar Pickford uleće sa dve noge na VVD nekažnjeno :isuse: 

 

Kao bio ofsajd, a kad je ofsajd onda golman sme da obogalji napadača. 

 

Thiago brzo odigrava, opasni su kad god on povuče napad, ali nema dovoljno loptu. S druge strane, gubi sve 50-50 duele jer je Doucoure duplo veći i jači... 

 

Nerešeno na kraju, MMW. 

 

Hendo i Matip su odlični, baš je falio (c)

  • +1 1
Link to comment

A ne znam koliko su legitimni vaši zahtevi za crvenim, obzirom da je igra bila prekinuta, a Pikford išao legit na loptu, sad jbg što je debil, to je druga priča. Rekao bih da je žuta karta prava mera za ovu situaciju.

Link to comment
Just now, Mindaugas Žukauskas said:

A ne znam koliko su legitimni vaši zahtevi za crvenim, obzirom da je igra bila prekinuta, a Pikford išao legit na loptu, sad jbg što je debil, to je druga priča. Rekao bih da je žuta karta prava mera za ovu situaciju.

 

Pa šta ako je išao na loptu? Ne mislim da je postojala namera, ali ono je čist crveni karton jer je u 50-50 duelu on pokosio igrača a ne loptu. Pogotovo što se na snimku vidi sve, nećeš videti mnogo čistijih crvenih kartona od ovog ove sezone.

Link to comment
Just now, Mindaugas Žukauskas said:

A ne znam koliko su legitimni vaši zahtevi za crvenim, obzirom da je igra bila prekinuta, a Pikford išao legit na loptu, sad jbg što je debil, to je druga priča. Rekao bih da je žuta karta prava mera za ovu situaciju.

 

Pa nije dobio ni žuti, ni usmenu opomenu, ništa. Ne kapiram "jbg debil je" kao argumentaciju protiv kartona. 

 

Meni čak nije ni izgledalo da je ofsajd, ali VAR premerio... 

Link to comment
Just now, Weenie Pooh said:

 

Pa nije dobio ni žuti, ni usmenu opomenu, ništa. Ne kapiram "jbg debil je" kao argumentaciju protiv kartona. 

 

Meni čak nije ni izgledalo da je ofsajd, ali VAR premerio... 

 

Ja i kažem da je trebalo da dobije žuti jer je start bio jeziv, a mislim da sudija nema ingerencije da mu da crveni zbog činjenice da je igra bila prekinuta. Da je u pitanju udaranje, pljuvanje, i slično, tada može crvendać. A evo otkad pratim fudbal, ne sećam se da je neko dobio crveni zbog nenamernog starta nakon sudijskog zvižduka.

Link to comment
4 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Ja i kažem da je trebalo da dobije žuti jer je start bio jeziv, a mislim da sudija nema ingerencije da mu da crveni zbog činjenice da je igra bila prekinuta. Da je u pitanju udaranje, pljuvanje, i slično, tada može crvendać. A evo otkad pratim fudbal, ne sećam se da je neko dobio crveni zbog nenamernog starta nakon sudijskog zvižduka.

 

Ofsajd nije bio sviran u trenutku pravljenja faula, uostalom zašto su onda gledali VAR da vide da li da svira penal ili ne? Izmislili su ofsajd, ok, ali to nije menjalo činjenicu da je ovaj vrlo grubo startovao i da je zaslužio crveni karton. Ne može ofsajd da poništi grubu igru.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...