Jump to content
IGNORED

Champions League 20/21


renne

Recommended Posts

Bas zabavna tekma, neocekivana za finale a prava prvenstvena. Gvardiola hteo da resi utakmicu u prvih 15 minuta, zato nagomilao napad. Mada zna da se Celzi pod laznim Klopom vise uci defanzivi nego ofanzivi te su ove sanse koje je Celzi stvorio skroz neverovatne za jednog Pepa Gvardiolu. Skroz nesklad odbrane i napada. Ja se nadam da vidim barem jos 3-4 gola, za nas neutralce lagana zabava za kraj prvenstva.

Link to comment

Čilvel i Maunt prilično dobro rešavaju Vokera na levom boku. Čilvel ne ide skroz do kraja nego se zatrči otprilike do pola, Voker ga pokrije ali priđe Maunt koga Ilkay ne može da stigne. Onda Stouns proba da priđe Mauntu, on baci loptu napred, a tamo Zinčenko glumi štopera... lagan raspad srednje i zadnje linije Sitija u tri poteza.

Link to comment
14 minutes ago, Lancia said:

Prosle godine je ostavio B.Silvu na klupi. Takoreci jedna tradicija.


Rodri je bio must za ovaj meč. Što neko napisa Stons neuspešno glumi Rodrija/Fernandinja.

Link to comment
Na Cuburi kod gradic Pejtona je bio beki sport pub, Frenki bar, tako nesto. Ulazi se u onaj ulaz gde je kazino, na drugom spratu je pab (na trecem neki hostel).
 
Imaju 3 ili 4 multi-screena unutra, dosta mesta i solidnu pab klopu (burger i kobaje). 
 
Mi od kad smo to otkrili samo tamo idemo za utakmice, kad nije kucna varijanta. Uz napomenu da od pocetka pandemije nisam bio i ne znam da li rade jos uvek.
Frenki's je zatvoren nažalost
Link to comment

ubiše im najboljeg igrača. jebeš ovo

 

Rudiger se kao drži za glavu, a odvalio Debruynea ramenom po sred čela

 

 

Edited by levi
Link to comment
2 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Šta je kdb povredio uopšte, ne deluje ni da je bilo kontakta glavama...


Rudiger djubre ga nabo ramenom direkt u bradu. Klasičan nokaut.

Link to comment

Dobio je ramenom tačno ispod oka, nokaut samo takav.

 

Ala su ponovili ovu potencijalnu ruku, jedan snimak i to iz najšugavijeg ugla.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...