Jump to content
IGNORED

Champions League 20/21


renne

Recommended Posts

15 minutes ago, Lancia said:

To je bilo pod onom lopinom, sad je Laporta.

nego vidim bas se trude i Lester i Cekici da vas uguraju nekako u LS, al tvrd ste orah :D

 

Pa pazi, vidim da navijači MU spremaju novi protest u četvrtak, baš pred utakmicu, tako da možda tu imamo laganih 3-0, ne može FA baš dva puta zaredom da ne poštuje pravila :D

 

Link to comment

Logično je da se finale prebaci u Englesku u ovoj situaciji. Nema nikave potrebe izlagati se većem riziku nego što je već sama po sebi utakmica sa gledaocima.

Mogao bi i neutralan teren, recimo Enfild.

Link to comment
On 7.5.2021. at 11:40, kud u maglu Simoviću said:

jel se tada ušunjavao u prvi tim i joe cole?

to je kasnije 

 

koliko se secam on je dosao recimo 2002/3 iz Zapadne Sunke

  • Hvala 1
Link to comment
  • 3 weeks later...

španska sela :D ali podržavam da se žabarima i švabama oduzme po 1 mesto u grupnoj fazi, mada bih ja uzeo i špancima, realno samo englezi imaju kvalitet za 4 kluba u grupnoj fazi, tj imaju kvalitet i za 6 ali to sada nije važno :happy:

- vidim i oni pominju final 4 kao i uefa mafiozi ako je verovati članku sa b92, koji bi mogao da se igra već od sledeće sezone...

Link to comment

Meni se svidja ideja i ukidanja gola u gostima i final4.

 

edit: sad malo promislih, zajebano je organizovati final4 u fudbalu, ne moze da se igra dan za danom. ako bude u dva vikenda, to je onda ok

Edited by goofs
Link to comment
12 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

The away goals rule in European football has moved a step closer to being scrapped after Uefa's club competitions committee decided to abolish it.

 

https://www.bbc.com/sport/football/57286931

 

:smiley_hail:

 

A poslovično retardirani Vlada N. našao nekog čeripikera™ koji dokazuje™ da je, eto, ukidanje gola u gostima loša stvar.

Link to comment

Off topic a možda i ne.

 

Preporuka za mesto/lokal u BG koji služi pivo i pustice finale LŠ na projektoru bez muzike. Još ako ima baštu, castim!

 

Ništa mi ne pada na pamet. :'(

 

Link to comment

Na Cuburi kod gradic Pejtona je bio beki sport pub, Frenki bar, tako nesto. Ulazi se u onaj ulaz gde je kazino, na drugom spratu je pab (na trecem neki hostel).

 

Imaju 3 ili 4 multi-screena unutra, dosta mesta i solidnu pab klopu (burger i kobaje). 
 

Mi od kad smo to otkrili samo tamo idemo za utakmice, kad nije kucna varijanta. Uz napomenu da od pocetka pandemije nisam bio i ne znam da li rade jos uvek.

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...