Jump to content
IGNORED

Champions League 20/21


renne

Recommended Posts

3 minutes ago, JohnnyD said:

Mrtvi Boateng... jbt Mbapea samo da stisnes i on se usere, al kad ga pustas onda se ovo desi

Da Mbappée a samo treba stisnuti i on se usere. :isuse:

Kako li daje toliko golova da mi je znati

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, borris_ said:

Da Mbappée a samo treba stisnuti i on se usere. :isuse:

Kako li daje toliko golova da mi je znati

:D sere ga.

 

Bravo za Borissa i 189.

Link to comment
Just now, borris_ said:

Da Mbappée a samo treba stisnuti i on se usere. :isuse:

Kako li daje toliko golova da mi je znati

Odlican igrac, nema sta, ali mu se ne sme dati prostor, da razmislja. Nema instinkt najboljih igraca na svetu, pa da te zajebe u sekundi ako krenes na njega, to je uvek bolja varijanta nego da ga pustis kao Boateng, koji je trcao oko njega i unazad.

Link to comment
1 minute ago, JohnnyD said:

Odlican igrac, nema sta, ali mu se ne sme dati prostor, da razmislja. Nema instinkt najboljih igraca na svetu, pa da te zajebe u sekundi ako krenes na njega, to je uvek bolja varijanta nego da ga pustis kao Boateng, koji je trcao oko njega i unazad.

Kako nema instinkt. Kada je fizicki u formi malo ko mu je ravan. Tu je u vrhu sa Lewandowskim, Benzemom i jos nekim. Govorim o napadacima. Gol protiv Argentine je bas na instikt kao i protiv Barcelone.

  • +1 1
Link to comment
Just now, borris_ said:

Kako nema instinkt. Kada je fizicki u formi malo ko mu je ravan. Tu je u vrhu sa Lewandowskim, Benzemom i jos nekim. Govorim o napadacima. Gol protiv Argentine je bas na instikt kao i protiv Barcelone.

Ne mogu da se slozim, Borise, Mbape ima sve osim instinkta, tj. fudbalske inteligencije u sekundi. Pricam o osecaju da promenis plan u delicu sekunde zavisno od kretanja protivnika, ono sto su imali Zidan, Ronaldo, Bergkamp... Ali to bi vec bila onda perverzija od igraca, uz hitrinu i lakocu kretanja koju ima. Nemoj da se ljutis, ali prilicno je "pravolinijski" igrac, i zato kazem da je uvek bolja varijanta da ga stisnes nego da ga pustis da razmislja, posto je Boatengova reakcija tragikomica.

  • +1 1
Link to comment

A skoro je neko napisao da je Mbape precenjen igrač :ph34r:

 

Za ovako ofanzivne ekipe mislim da nema veze koji je rez u prvom meču. Peglaće se oni i u Parizu istom merom.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...