Jump to content
IGNORED

Champions League 20/21


renne

Recommended Posts

Krenuh da pisem da Foden nije zavrsio par sansi sto su imali...

 

I da DeBruyne igra doktorski bas se vidi.

Edited by Grandilof
Link to comment

ima li neko podatak kad je Vajnaldum zadnji put odigrao pas unaprijed? grozomoran je bio

 

i Alison... svaka čast za brkove, ali očigledno mu je golmanski talenat bio u bradi

 

TAA i njegovu igru je nemoguće komentarisati

 

što sudije ne sude ništa na napaćenom Maneu?

Link to comment

Jako bedno, 3-1 i više nego zasluženo. Da se igra u Budimpešti, šanse bi bile veće, ovako... Baš se vidi da je Filips tu da bude peti štoper za neke kupove ili "lake" utakmice u PL, baš se namučio. 

 

Mane oborio klupski rekord u broju dajvova večeras. Ne znam, može Liverpul ovo uz malo sreće, ovo večeras je baš bilo loše.

Link to comment

Ako Liverpul prodje Real, na praznom Enfildu, na kome su izgubili 6 uzastopnih utakmica to ce biti preokret dva milenijuma, jos od kad su Azteci poceli da igraju ōllamalitzli. (morao sam da guglam ali sam gledao uzivo. Onomad kad sam u phone booth-u putovao u Chichen Itzu 1400 BCE

  • +1 3
Link to comment

Gde da prođe, biće dobro ako ne izgube. Sa ovakvom odbranom moraš primiti gol. Klop ništa nije menjao, onda dvostruka wtf izmena za poslednjih 10 minuta. Kao da smo bili zadovoljni sa 3-1.

Link to comment
Just now, čekmeže said:

Gde da prođe, biće dobro ako ne izgube. Sa ovakvom odbranom moraš primiti gol. Klop ništa nije menjao, onda dvostruka wtf izmena za poslednjih 10 minuta. Kao da smo bili zadovoljni sa 3-1.

 

Pa kako je utakmica izgledala... :D

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...