Jump to content
IGNORED

Champions League 20/21


renne

Recommended Posts

4 minutes ago, Jeremija said:

 

Da se razumemo, i Barsa je (kvazi)državni projekat, PSG i City isto.

 

 

Generalno navijam (sem u slučaju Mančestera) po lepoti, ali državne projekte baš nešto ne mirišem...

Sve stoji, samo sto ova dva tima ne volem, pa ono oduvek. A nista gore nego kad drzavnjaci krenu da kukaju na sudije i nepravde....

A ja sam ti luzer nevidjeni, Fiorentina (Fodja), Atletiko, Kajzerslautern, Notingem Forest, Twente, jos mi klinacku ljubav, Graficar, kupile Delije :sad:

Edited by Lancia
Link to comment
11 minutes ago, Lancia said:

Sve stoji, samo sto ova dva tima ne volem, pa ono oduvek. A nista gore nego kad drzavnjaci krenu da kukaju na sudije i nepravde....

A ja sam ti luzer nevidjeni, Fiorentina (Fodja), Atletiko, Kajzerslautern, Notingem Forest, Twente, jos mi klinacku ljubav, Graficar, kupile Delije :sad:

 

Meni se čini da ti potajno navijaš za Arsenal unazad par godina, ali kriješ da ja ne bih skužio ko nam je baksuz.

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, ArleKino said:

 

Meni se čini da ti potajno navijaš za Arsenal unazad par godina, ali kriješ da ja ne bih skužio ko nam je baksuz.

:D

Ja sam bio skroz lud za Arsenalom u vreme Anrija, nikad teze nisam podneo jedno finale CL.

Link to comment

Ko je ovaj blesavko konsultant pored Drule? Pitali ga koja je sličnost između Bundesa i PL (iako lik nije ni igrao u PL, koliko sam razumeo). Kaže, svi žele da pobede, i igra se isti sport :ajde:

Link to comment

Za Pariz večeras u inat onima koju “osporavaju”  Nejmara i Mbapea. 

I u inat samom sebi koji osporava Poketinja. 
 

 

 

Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:

Za Pariz večeras u inat onima koju “osporavaju”  Nejmara i Mbapea. 

I u inat samom sebi koji osporava Poketinja. 
 

 

 

Koja si Srbenda :s_d: 

i u inat Middlu.

Link to comment
11 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Ko je ovaj blesavko konsultant pored Drule? Pitali ga koja je sličnost između Bundesa i PL (iako lik nije ni igrao u PL, koliko sam razumeo). Kaže, svi žele da pobede, i igra se isti sport :ajde:


Kolko ti godina imaš kad ne pamtiš stamenog berlinca™?

 

 

233739AA-BF3A-446C-981C-E8B5E38CD276.jpeg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...