Jump to content
IGNORED

Školska godina i obrazovanje pod koronom


renne

Деца у школу од 1.9  

105 members have voted

  1. 1. Деца у школу од 1.9

    • Имам школско дете и не бих га послао у школу
      19
    • Имам школско дете и послао бих га у школу
      38
    • Немам школско дете, да имам послао бих га у школу
      25
    • Немам школско дете, да имам не бих га послао у школу
      23


Recommended Posts

Biće gadan fajt danas kod mene. Mi imamo jaku antiguglklasrum struju plus u okviru guglklasrum struje jaku antiguglmit. Neću didem na sednicu, meni svejedno. Ne vidim problem s časovima uživo. Nek čuju deca nešto pametno, recimo mene. 

  • Haha 1
Link to comment

evo ide srpski, ne vidim nikakvu razliku u odnosu na redovan chas, zena predaje, zena pita, deca odgovaraju. nikakva drama, sve ok. mislim, takva je priroda onlajn uchionice :unsure:

sent from bubamoto

  • +1 2
Link to comment

Ja sam se spremio, sad cekam da vidim kako ce da bude posto nemam prva 2 casa. Preko laptopa me gledaju, a telefon sam postavio na drzac iznad i uperen je prema stolu, pa na njega prebacim kameru kad hocu da im pisem, kao na tabli. Testirao sam i ok izgleda, videcemo u praksi

Link to comment

Kod nas sve uživo, al bez likovnog. :rolf: 

 

I muzičkog, tehničkog i građanskog/veronauke. Mi 'samo da im kačimo zabavne materijale, ne mnogo'. A i to zato što smo ih podsetili da deci treba da crtaju kad su zatvorena (na osnovu iskustva od proletos) i zato što nam je nova psihologica strava pa nas je podržala. Inače bi bilo narani prasići, ne diraj dugmići. Ne daju mi da radim. Oće samo da mi daju pare, ništa drugo ih ne zanima!

 

Pa jebem ti život. I ukinuće taj predmet stvarno, to je samo pitanje vremena. Znam ja to odavno...

 

Inače je bila prilično hipi sednica i tužno malo nas je bilo. Kao i u martu, svi se sakriju kad treba da se odlučuje. Ova školska godina je raspad. Izvuklo nas je što smo se pokidali od rada ovih par meseci, pre svega deca. Skoro svi kažu da već mogu da zaključe ocene.

 

Klinci su nam sjajni, generalno. Jedini indikator da će vrsta možda i opstati. 

 

 

 

 

  • +1 4
Link to comment

ne brini se umetniche, kad se ovo zavrshi, prvo lete fizichari, jer mnogo teshko i koj ce im u zivotu. onda lete matish 4 rachunske operacije, jer nepotrebno, ima na telefonu shta ce im. onda ti letish, jer savijena deca nad papirom, da se ne krivi mlad organizam :D

zauzvrat ce da uvedu josh 5 sati gramatike srpskog jezika, jer nikako da nauche, zato shto nece da chitaju knjizevnost, jer ko sad i da chita :dry:

i pravice svi aplikacije, to ce da rade. tako su nama rekli onomad da je drzavna strategija. da je to mnogo kul i buducnost srbije informatichkog giganta.

sent from bubamoto

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...