Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpu

Recommended Posts

Nemojte ljudi sa Miljkovićem, ko boga vas molim.:D

Inače, sramota je da Lola bude kapiten, on je sada samo da čisti stolice na tribinama ili kopačke prvom timu. Sa fudbalom veze nema. Ne vidim šta je problem da kapiten bude Natho, šta više to bi bilo baš primereno.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, *edited by mod said:

Ako u 2020oj imamo problem da kapiten kluba bude stranac onda jebes ga bas. Voleo bih da cujem tu logicku vratolomiju po kojoj je Lola vise za kapitena od Natha.

 

A sto se tice rasprodaje i stranaca, ne znam tacno koliko i kako funkcionise prozor™ u ovoj sezoni ali u slucaju da se ne dokopamo grupa cenim da sledi ozbiljna rasprodaja. Kao i da ako udjemo, mozemo da se nadamo jos jednom ili dva krstena pojacanja.

a šta ako i suma želi kapitensku traku, ipak je duže u klubu od tatka, možda su se zbog toga potukli :happy:

- vidi se na mečevima da je tatko rođeni lider da stalno priča sa saigračima, da im šefuje, još sa trakom oko ruke bi dobio autoritet kojeg bi ostali morali da poštuju, tu se možda krije problem jer mi ne znamo kakvi su odnosi u svlačionici

- kapiten je izraela i to kao prvi musliman u istoriji te zemlje, odigrao je 24 tekme u lš i 61 u le, ako sam dobro prebrojao, po tome je daleko ispred svih ostalih u timu, može se reći da zaslužuje traku

 

- doveo je ženu i decu koja ovde idu u školu, o planovima za budućnost je pričao ovako

 

Quote

 

Kada kažeš budućnost, da li to znači da planiraš da ostaneš do kraja ugovora, dakle još dve i po sezone?

- Ne znam, jer u fudbalu se ništa ne zna. Uvek može da se desi neka ogromna ponuda. Međutim, ako vas zanima kako se ja osećam, mislim da neću samo završiti ugovor, nego ću verovatno ostati i duže od toga - bile su reči Natha koje će sigurno od svega izrečenog najviše obradovati navijače, stručni štab, ali i upravu Partizana

 

 

Link to comment
5 hours ago, Boza_zvani_Pub said:

Ova lista gore nije dobra, kopirani su i nenosioci...

 

Lista je sa kasiese, koja nije apdejtovana nekoliko dana. Naravno da sam u zbiru kopi/pejstovao njihovu projekciju svih klubova za 3 kolo.

Link to comment
1 hour ago, gone fishing said:

a šta ako i suma želi kapitensku traku, ipak je duže u klubu od tatka, možda su se zbog toga potukli :happy:

- vidi se na mečevima da je tatko rođeni lider da stalno priča sa saigračima, da im šefuje, još sa trakom oko ruke bi dobio autoritet kojeg bi ostali morali da poštuju, tu se možda krije problem jer mi ne znamo kakvi su odnosi u svlačionici

- kapiten je izraela i to kao prvi musliman u istoriji te zemlje, odigrao je 24 tekme u lš i 61 u le, ako sam dobro prebrojao, po tome je daleko ispred svih ostalih u timu, može se reći da zaslužuje traku

 

- doveo je ženu i decu koja ovde idu u školu, o planovima za budućnost je pričao ovako

 

 

 

Ovo medijsko vuxelino delo mi smrdi na lagano guranje tatka iz tima, al da ne bi mi normalni poludeli zbog te odluke. Prvo kreće spinovanje, posle kvalifikacija, ko zna sta ce jos da mu napakuju. I izgleda da zaista nema mesta za jednog od njih dva u XI (šuma, tatko) 

Kad je Tatko na DMC tanko je, Zdjelar ne pokriva dovoljno za oba. 

Link to comment

to i nije baš sjajna vest. ne zato što ne dolazi kod nas već zato što nas, po pravilu,  ti bivši igrači jebavaju kad se nađu na protivnoj strani. tipa, odigraju utakmicu sezone protiv nas (poslednji slučaj je bio onaj Nikolić).

Link to comment

Gde je Nemanja Pojmić, Turska i dalje? 

 

I gde su ona 2 nesrećna leva beka, Miletić i Petrović beše? Ovaj sad je Lizarazu za obojicu, nisam ispratio kad i gde su isparili. 

 

Miljković i Lazevski centar nisu prešli one sezone u LŠ, carski tandem. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...