Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

Niko ne tvrdi niti misli da će nas Vuletić izvaditi iz govana, to je valjda naš posao?

 

a profi rispekt  što se usprotivio gospodaru u trenucima kad to nimalo nije bezbedno. Svaki kamenčić se računa u palači.

Edited by Filozof manijak
Link to comment

Svaka čast svakome ko se usprotivio, naravno, ali da ostavimo po strani to kako je, zašto i zašto baš sada se usprotivio i profinu ružnu prošlost, ovi nedavni rep pokušaji su baš težak krindž za svakoga ko ima više od 13 godina, a ne univerzitetskog profesora

Link to comment

 Misilm da nam je prešjednik emotivno negde na tom nivou, ako ga je pesmica bar malkice iznervirala, eto koristi od debelog pedofila 

Link to comment

Iskren da budem, gledajući onaj bizarluk u petak, počinjem da mislim da on i to svoje ludilo i nerviranje folira. Svako ko je autentično lud bi do sad prso, skočio sa terase, ovaj lagano gura one budalaštine i ko fol lomljenje kvaka i nervne slomove. Džabe se nadamo, nažalost.

Link to comment
5 minutes ago, James Marshall said:

Iskren da budem, gledajući onaj bizarluk u petak, počinjem da mislim da on i to svoje ludilo i nerviranje folira. Svako ko je autentično lud bi do sad prso, skočio sa terase, ovaj lagano gura one budalaštine i ko fol lomljenje kvaka i nervne slomove. Džabe se nadamo, nažalost.

 

Ne folira, samo je u gasu 

Link to comment
On 14.5.2021. at 22:01, Ted said:

ja mojoj ćerki želim da navija za Nikse ili Arsenal

 

 

 

Pobogu zašto bi joj to želeo  :D

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

Ne nego će sa ovim opozicionim pjesnicima, reperima, pankerima, kvaziduhovitim likovima koji žvaću latinski i poznavaocima Šekspira vladati koliko hoće. Mislim, ako smo spali da nas Vuletić vadi iz govana, slabe su nam šanse. Na stranu što je i on bio korisnik te iste sise pa se sad malo ljutnuo nešto.

 

Može i Vujošević, Mića Berić. Nema ih mnogo ali kad će ovi vaši izbaciti tako nekog, kod vas samo Lalatovići, Terzići, Vesići

Link to comment

@theanswer

 

Imaju Ivanovića i Georgieva. Zajedno sa Pantićem sveto trojstvo u borbi protiv AV. Svaki donosi nešto što ovaj drugi i treći nema u toj meri.

 

Nisam ciničan. 

 

EDIT: Kako zaboravih Anđusa :ohmy:

 

Edited by Milošica
  • Haha 1
Link to comment

Stvarno ćemo u ovoj stvari da dijelimo ljude na to za koga navijaju? Pa koliko samo ima navijača Partizana u SNS, ako nema, što ga ne sjebu zbog toga šta im radi s klubovima? Rekao sam ovdje 100x, spreman sam da pođem s Grobarima u rušenje Vučića, počeću da navijam za Partizan ako ga oni sruše. Ako je to već presudni faktor.

Link to comment
3 hours ago, Milošica said:

@theanswer

 

Imaju Ivanovića i Georgieva. Zajedno sa Pantićem sveto trojstvo u borbi protiv AV. Svaki donosi nešto što ovaj drugi i treći nema u toj meri.

 

Nisam ciničan. 

 

EDIT: Kako zaboravih Anđusa :ohmy:

 

B21955F3-E3F4-4157-9670-09D7AF3346DB.thumb.jpeg.c1bdcaa074f286dbb5d3a6f83e4e659c.jpeg

 

prvo da se odluči da li će barjaktar biti grof ili marinko

:fantom:

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
1 hour ago, omiljeni said:

javićemo ti u inbox gde ti je zborno mesto. šta si po ves? izaberi dal oćeš da dužiš papovku ili m48?

Oboje sam dužio za vrijeme rata, bujrum, svejedno mi je, mislio sam da ću dobiti nešto jače, ali ajde valjda ću avanzovati kad se dokažem kao pravovjeran. 

Link to comment
9 minutes ago, James Marshall said:

Oboje sam dužio za vrijeme rata, bujrum, svejedno mi je, mislio sam da ću dobiti nešto jače, ali ajde valjda ću avanzovati kad se dokažem kao pravovjeran. 

Dobićeš broving.

Kad je beg bio cicija.

Link to comment
7 hours ago, theanswer said:

 

Pobogu zašto bi joj to želeo  :D

:D

naprosto sam naveo one za koje bih ja navijao.....nije dužna da poštuje to, samo nek pali :)

Link to comment
  • James Marshall unpinned this topic
  • James Marshall locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...