Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

meni se čini da kroz usta Lazareva progovara neko drugi....npr, onaj/oni koji se ne oglašavaju poslednjih meseci povodom bilo čega

 

što naravno ni za jotu ne doprinosi Lazarevom slučaju.....odnosno utisku moralne bedastoće koji ostavlja ova izjava

 

 

  • +1 2
Link to comment
16 hours ago, napadaj said:

Svaka mu čast, a celoj upravi mogu samo da poželim sve bolesti koje postoje.

 

I koje ne postoje.

Link to comment

pa šta i da bude petarda....obrazloženje je već spremno

 

ja zaista misilm da je zavladalo iskreno zaprepašćenje usled činjenice da je neko zatražio ono što mu po ugovoru pripada....ovde se izobičajio bilo kakav vid normalnog i regularnog ponašanja. usled toga je sasvim normalan rezon da je neko trebao da sačeka još malo da reakcijom na nepoštovanje ugovora, jer je eto ostala još jedna važna utakmica. što vidim da potenciraju i novinari, koliko god suštinski beznačajno bilo šta ti stvorovi misle. i dal su sposobni da misle išta.

 

to bi  bilo analogno savetu npr. žrtvi silovanja da se strpi još pet minuta dok silovatelj ne svrši, umesto što se opire i pokušava da pobegne.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Ted said:

to bi  bilo analogno savetu npr. žrtvi silovanja da se strpi još pet minuta dok silovatelj ne svrši, umesto što se opire i pokušava da pobegne.


Врхунска аналогија, буквално не видим разлику између ова два случаја.

  • +1 2
Link to comment
34 minutes ago, johan nagel said:


Врхунска аналогија, буквално не видим разлику између ова два случаја.

 

da, brojni problemi mogu da nastanu sa vidom. i sluhom. treba to kontolisati ne vreme.

 

u Srbiji će, po pravilu, velika većina da propusti da vidi/uoči belodane činjenice. primera radi, kada se nemoralna i dokazano kriminalu sklona strana, u nekoj konkretnoj situaciji, postavlja kao ošećena. pripisujući drugoj strani koja, opet po pravilu, nije ni kriva ni dužna, sva ona svojstva i odlike koje sama baštini.

 

jer, sasvim je normalno da se ja još malo strpim kako ne bi slučajno došlo do osujećenja značajnog i očekivanog deviznog priliva (u tuđ džep naravno). dobro, ne samo da se strpim, veći da odem u neku arapsku vukojebinu protiv svoje volje, da malo zavlačim stanodavca za tuđe dugovanje (biće brate, sutra, prekosutra), da oprostim sve dugove kluba i da ne kukam kao sisica što se niko ne odaziva na moje pozive na razgovor/dogovor.

  • +1 3
Link to comment

Postoje informacije da bi Leonardo mogao da se vrati kod nas.

Izgleda da Brazilci imaju viši prag tolerancije na kašnjenja stipendija.

Link to comment
16 minutes ago, BWA said:

Postoje informacije da bi Leonardo mogao da se vrati kod nas.

Izgleda da Brazilci imaju viši prag tolerancije na kašnjenja stipendija.

nešto mu se nije igralo ove i prošle godine

 

ložana, bolje da su izvadili maketu onog zekinog stadiona

:fantom:

 

Link to comment
  • James Marshall unpinned this topic
  • James Marshall locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...