Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

bravo.

samo shto se bojim da je sad jednostavnije imati neki kilav kovid pa se provuci kroz kovid sistem, nego imati neshto drugi, pa krstariti okolo unedogled.

unsure.gif

idemo da ti to neshto bezveze.

sent from novi mnogo jak bubamoto.



Link to comment

pa jeste. hudini 2x za dva meseca neshto, od chega je jedno sigurno kovid, glavobolja i simptom i posledica svaki put, pa sad idi okolo trazi shto je glavobolja. kod dece kad je kovid, i pobave se nekako, kad nije, aimo ca, dobro je dete, shta mu fali.

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment

Ej, moja sestričina (15) je sad bila covid+ i bolela ju je glava baš jako, inače nema te probleme. Ali sad čuh da je njena drugarica iz odeljenja u bolnici tako da hoće i klince jako da udari :sad:

  • Tužno 2
Link to comment

Ja kad sam bio na prvom pregledu kad sam imao temperaturu, bilo i dvoje mladih koje znam, ne bas 15 godina ali mislim oboje '99, naravno nevakcinisani. Svi smo bili pozitivni, ja pet dana kasnije na pregledu dobio potvrdu da je upala pluca a oni isti dan bili i samo im konstatovano da ispostuju izolaciju do kraja, nikakvi simptomi. Otprilike sto si stariji to veca frka, kao i za sve ostalo u zivotu. Pas mater, do juce sam mislio da sam deckic...

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment

Nisam bas reprezentazivno iskreno.
Kasalj i slajm ubise, pakao. Pretproslu noc ni 1 min nisam usta zatvorila , pokusavala da ispljunem, ujutru P 160/90 [emoji849] a sat hoohop ode do 78
Tako da sam na nekoj pumpici, ima mnogo razlicitih tih sprava, sat 93.

Nocas manje kasljala bar dremala, zato jutros isusee, ali bar je zrelije cini mi se.

E sad neki je zez sa osobljem, dr koja je tu bila danima nema je, po sobi 3 komada sestara, dakle juce nije nije hteo da mi pomogne, kaze nesto za kasalj, nesto da se razredi slajm, neka vam donesu vasi, a obi samo sto bili.... tako da sam danas dobila info koji sirup i pumpicu da mi donesu.
A poseban idiotizam sto se na prijemu svari primaju do 14h, sve posle toga ostaje za sutradan. -.-


  • Tužno 8
Link to comment

Stvarno bezveze, ajde da se nadamo da te tako "ne gledaju" jer si ipak lakši slučaj. 

Izvini što te pitam i nemoj da odgovoriš ako ne želiš, ali da li to tvoje stanje zbog kojeg si i bila u Zemunskoj predstavlja neki pojačan faktor komplikacija kod korone?

Želim ti da što pre krene na bolje i da te taj kašalj popusti, ne znam šta su ti prepisali ali mislim da je Levopront dobar sirup. Drži se hrabro kao do sad :heart:

  • +1 9
Link to comment
12 minutes ago, Valkyrie said:

Stvarno bezveze, ajde da se nadamo da te tako "ne gledaju" jer si ipak lakši slučaj. 

Izvini što te pitam i nemoj da odgovoriš ako ne želiš, ali da li to tvoje stanje zbog kojeg si i bila u Zemunskoj predstavlja neki pojačan faktor komplikacija kod korone?

Želim ti da što pre krene na bolje i da te taj kašalj popusti, ne znam šta su ti prepisali ali mislim da je Levopront dobar sirup. Drži se hrabro kao do sad :heart:

Verujem da je to u pitanju.

  • +1 1
Link to comment
Stvarno bezveze, ajde da se nadamo da te tako "ne gledaju" jer si ipak lakši slučaj. 
Izvini što te pitam i nemoj da odgovoriš ako ne želiš, ali da li to tvoje stanje zbog kojeg si i bila u Zemunskoj predstavlja neki pojačan faktor komplikacija kod korone?
Želim ti da što pre krene na bolje i da te taj kašalj popusti, ne znam šta su ti prepisali ali mislim da je Levopront dobar sirup. Drži se hrabro kao do sad [emoji813]
Levopront sirup i
Alvesko pumpicu

Ne znam da li primarni problem utice, tek sam krenula sa ispitivanjima, neka mi se voda pojavila u stomaku, a moze biti mnogo razloga za to.
  • Hvala 1
Link to comment

ma ti si zeno mnogo fina tamo! :hihi:

onda svi kazu jadna bash je kulturna, hajmo kod onog drekavca shto se baca da se samoubije :dry:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • +1 5
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...