Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

3 hours ago, InvisibleLight said:

Jel se pronizon pije 28 dana?

 

 

2 hours ago, Zli Gli said:

 

Ja sam dobio 31 dan, progresivno se smanjuje za po 10 ili 5mg, kako kad. Neki koje znam su dobili 28 cak i sa obostranom upalom a kod mene bio samo pocetak, ne znam kako se odredjuje. 
 

 

Šta vam to rade!?

Pronizon sam pio (uz antibiotike) u dva navrata po 9 dana, jer mi se upala pluća nije povukla nakon prvog tretmana. Doziranje kakvo Zli opisuje (3 dana po 40 mg, 3 dana po 30 mg i 3 dana po 20 mg).

Link to comment
16 hours ago, Ras said:

 

 

Šta vam to rade!?

Pronizon sam pio (uz antibiotike) u dva navrata po 9 dana, jer mi se upala pluća nije povukla nakon prvog tretmana. Doziranje kakvo Zli opisuje (3 dana po 40 mg, 3 dana po 30 mg i 3 dana po 20 mg).

 

Pronizon se koristi kod raznih upala, u dozi i trajanju u zavisnosti od konkretne kliničke slike. Maksimalno trajanje terapije je tri meseca (što sam ja prošao početkom godine, ne zbog kovida, a s početnom dozom od 60 mg dnevno), sve preko toga samo ako je baš neophodno, uz strog lekarski nadzor i redovnu kontrolu kod više specijalista.

  • +1 2
Link to comment

Ljudi, imamo li neku vezu u bataji ? 

 

@Tihajeza. ? 

 

Kako da pomognemo našoj džumi ? 

Ed.

Da li iko ima kontakt sa jumi ? 

Ne znamo ni kako se zove, pa onda uzalud i veza

Edited by dùda
  • +1 6
Link to comment

Ne treba svakako nagađati ovde o identitetu, ja sam samo mislila da neko ako sa njom ima kontakt ( na fb, tw i sl) možda može nešto da sazna, pa ako može na taj način i da se pomogne.

Tihu jezu sam spomenula jer njena sestra ako se ne varam, radi u bataji.

Mnogi firumaši se znaju, pa sam pomislila da neko možda poznaje nju.

  • +1 5
Link to comment

Žena se ovde žali na kvalitet hrane i igru Junajteda, dokle god je tako ona nema problema i velika pomoć joj nije potrebna. Čit čet na forumu da ubije dosadu je sasvim dovoljan.

Ako prestane da četuje to bi bio razlog za brigu.

Zašto tovariti bez potrebe sestru od jezive ili bilo koga ako nema realne potrebe, ko da nemaju dovoljno onih za koje im je neko rekao da ih pogledaju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...