Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Ja sam bas juce pricao sa bratom od ujaka koji je ozbiljno zagralvio sa koronom, nije zavrsio u bolnici ali je isao 5 dana na terapije u privatnu bolnicu. Kaze nije se vakcinisao u pocetku jer kao nek se vakcinisu ovi ugrozeniji i stariji, onda preko leta kaze nije bilo slucajeva pa nije ni razmisljao o tome i onda je odlucio da primi Fajzer. Svi mu govorili da ide on se pravio pametan i prijavio se i cekao da ga pozovu. Kaze dobio poruku kad je vec ima temperaturu.

E sad 2 stvari su dodatno bile gore po njega, zena trudna dobila koronu par dana pred porodjaj ali joj je na kraju bilo ok i beba nije zarazena. On se pored toga sto nije vakcinisan pravio pametan i zarazen nastavi da radi neke fizicke poslove, posle toga kad mu je bilo losije dobio pogresnu terapiju i na kraju ga ta 5-dnevan terapija u privatno bolnici izvukla. 

Sad naravno kaze da je ispao budala prvo sto se nije vakcinisao i sto nije odmarao kad se zarazio.

Inace kaze da 2 godine nije izasao nigde i generalno znam da se cuvaju ali su svi zarazili jer su deca od njegovog brata donela virus iz vrtica. 

Naravno ujna i druga snajka koje su jedine bile vakcinisane su najbolje prosle od svih njih.

Takoda @Zli Gli kad se vec nisi vakcinisao evo ti primer da ne treba dalje da se zezas, lezi 7 dana u krevetu, uzmi neke vitamine pa makar nemao nikakve simptome.

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Zli Gli said:

Onda jesam, jbg. Elem, ne odgovaram nikoga od vakcinacije (keva se nateze duze nego Vucic onomad, bira godinu dana, ne mogu da je nateram), ne mislim da su vakcine 5g wifi gprs cipovi i slicno... Tri su glavna razloga. Mi ovde u Mitrovici smo generalno manje najebali od vas u vecim mestima, bar mislim tako pa ne dozivljavamo tako tragicno kao ovde na forumu. Poredjenja radi, jako mnogo ima smrti mladih ljudi od raka, jedna rodjaka sa 40 od raka butne kosti za koji niko od nas nije znao ni da postoji dok nije dobila. Drugo, imam 39 godina i celog zivota sam dobrog zdravlja, u kondiciji, da kucnem u drvo bez ikakvih problema osim dva puta kad sam zavrsio na hitnoj zbog prejedanja i prepijanja na slavljima ali to je jer sam bio stoka. Mada, ovo sto su mi nasli tu bronhijalnu saru od bronhitisa pre 25 godina govori da ipak mozda nije sve tako sjajno ali gotovo sad. I trece, najgluplji i najvazniji razlog - u prve dve nedelje juna sam prokockao 15 hiljada evra u kladionici, sa proslom godinom je cifra izmedju 22 i 25 hiljada, i to me dotuklo psihicki, nista me vise ne radi. Nije da mi se ne zivi, daleko bilo, ali rokao sam na svoju ruku zoloft 2 3 meseca, kao malo se smirio ali tanko je to, posle opet neka depresija ili nezainteresovanost ili sta je vec. Jako jako losa prica, mozda gore nego droga.

Eto tako nekako, jebem li ga. Nadam se da cemo svi da preguramo sto lakse, na ovaj ili onaj nacin.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 

Sve sto si nabrojao bi "imao" i sa vakcinom i bez nje...

Možda je ovo "nizak udarac" ali ako te nije briga za sebe, razmisli koliko patnju ćeš naneti majci i ljudima oko sebe...

  • +1 3
Link to comment
19 minutes ago, Lancia said:

Kako samo to nepoverenje ne pokazu na izborima?¿

 

Upravo. Evo u Negotinu i Mionici SNS preko 70% , juce

Koliko je vakcinisanih u tim opstinama, da li neko zna? Ako je preko 30% mozda..

Ovo recimo napisati kao odgovor na BS tezu da je opozicija nosilac antivakserstva

Link to comment
1 minute ago, Tsai said:

 

Upravo. Evo u Negotinu i Mionici SNS preko 70% , juce

Koliko je vakcinisanih u tim opstinama, da li neko zna? Ako je preko 30% mozda..

Ovo recimo napisati kao odgovor na BS tezu da je opozicija nosilac antivakserstva

 

 

Biki kada kaze opozicija podmece Raduleta i Boskica :heart:

 

 

Link to comment
33 minutes ago, Lancia said:

Kako samo to nepoverenje ne pokazu na izborima?¿

Tako što se ovde radi direktno o njihovom dupetu, a kod onih koji iz uverenja glasaju za SNS se ne radi direktno, već se više dive iz daljine. Pričam iz njihove perspektive kako je, ne shvataju da se i kod glasanja radi direktno o njihovom dupetu.

 

Naravno ima i onih koji to "shvate", kada je uslov posao, ili čak sendvič i soma dinara...

 

Kao kada neko nema frku od LGBT osoba, Hrvata, tamnoputih, ali se ipak distanciraju kada im "zakucaju na vrata".

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment

Zli, ovaj treći razlog koji si naveo, to je kao što mene ovih dana mrzi da popunim 3 uplatnice sa nekim taksama za upis godine ili da dam nekome da popuni i odem u poštu, pa ću morati da platim dodatnih 5000 za kasniji upis. A daleko od toga da mi 5000 ne znači.

 

To je taj nivo gluposti.

 

Edited by Milošica
Link to comment

idi bre @Zli Gli . daj da to prođe bez posledica i što pre. A da si blesav, znaš i sam, ne moram ti ja to govoriti. 

Nego, čim to prođe, trk na vakcinaciju. Inače ništa ti više pomagati neću, pa ti vidi šta ćeš

  • +1 4
Link to comment

Razmišljam malo o ovome što je pisao @Zli Gli i natera me to da konačno zakažem termin kod čika zube. :D

Isto je više faktora bilo u pitanju. Korona je bila malo objektivan razlog, malo izgovor. A malo su mi se zgadili svi pre par god kad su mi zajebali jedan zub, pa od tad baš nerado idem, što na kraju samo bude gore. :isuse:

Edited by mraki
Link to comment

Ja idem kod zubara od septembra prošle godine, ozbiljni ljudi rade, viziri, duple maske, sve. Ne zajebavam se sa tim. Da sam bogdom otišao i prije nego što sam fasovao koronu, a imao zakazano, nego otkazah, možda bih i s njom bolje prošao, ovako, sastavile se bakterija i virus, zamalo da ne preteknem.

  • +1 1
Link to comment

@Zli Gli kapiram zasto si odlagao, ali ne kapiram zasto nisi promenio misljenje nakon sto si video koliko licnih primera koji su nagrabusili.

 

Zelim ti da prodjes sto blaze, da se cuvas i kad dodje vreme da se bocnes. Da cuvas i sebe i okolinu. I mamu ubedi, ako vec nisi sopstvenim primerom.

Link to comment

Moze kovid propusnica za forum, samo nemoj da navijate da mi malobrojni nevakcinisani izginemo, u fazonu rekli smo mu, ko ga jebe. A malo provejava to misljenje, mahom stidljivo ali ima i esktrema. Ja navijam da stane sto pre i da svi budemo hepi.

Zli, ovaj treći razlog koji si naveo, to je kao što mene ovih dana mrzi da popunim 3 uplatnice sa nekim taksama za upis godine ili da dam nekome da popuni i odem u poštu, pa ću morati da platim dodatnih 5000 za kasniji upis. A daleko od toga da mi 5000 ne znači.
 
To je taj nivo gluposti.
 

5000din? Ja sam kod mene za 25 soma evra mogao i planirao da kupim manji stan u staroj gradnji, za koju inace ovde svi kazu da je kvalitetnija od nove kojoj su nabili cene nenormalno. Ovako sam se zbog unazadio x godina, popisao se sam po sebi bas zestoko tako da nikako nije isto, jebes ga.

Elem, dobio vitamin c 2x1000mg, vigantol 4 kapi, neki glukokontrol, tantum verde ako me bude zezalo grlo, paracetamol i brufen naizmenicno ako ovaj prvi solo ne bude radio posao, i naravno panklav i probiotik. Panklav me bas i ne raduje ali brat je krenuo isto bez upale pluca i nisu mu dali antibiotik pa je fasovao upalu brzo. Videcemo, ja se nadam da cu ostati na ovim simptomima do kraja, to bi bilo sjajno.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  • +1 5
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...