Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

43 minutes ago, Sandradjer said:

Da ne ispadne da reklamiram. Isla sam u Vizim kao pratnja, bas zbog kovida. Meni je ta cifra bila bas fer ako se odbije da samo brzi test po labovima naplacuju preko 2000 hiljade 

Ristić u Pariske komune danas, 2990 rsd brzi antigenski. Šokirala sam se malo, bila sam uverena da je manje. 

Link to comment
Ristić u Pariske komune danas, 2990 rsd brzi antigenski. Šokirala sam se malo, bila sam uverena da je manje. 
bio je 3800. dodju mi zlatni sat sa lancem i plaketu sa ukrshtenim nechim :dry:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • Tužno 1
Link to comment

Nisu svuda isti testovi u smislu firme koja ih pravi, svi su antigenski brzi. 

Ja sam radila na dva mesta (biomedica i biodiagnostica) i jednom drzavni pcr u kovid ambulanti (e tu su zabijali stapic u nos bas duboko).  Jeftinija je biodiagnostika 2200.

Za beolab nisam znala, bas je povoljno. 

Krivo mi je sto ne nakupovah letos u inostranstvu u supermarketu gomilu onih za samotestiranje, kostao je jedan 2,5 evra 

Link to comment

Ima njih u Liliju ali mislim da ti home testovi nisu prihvaćeni nigde ako ti treba dokaz da si negativan. 

To samo ako hoćeš za sebe da znaš kako stvari stoje. 

Mojoj sestri donela drugarica iz Nemačke gomilu tih i posebne dečije za ćerku. 

Link to comment
17 minutes ago, gospa buba said:

kul!

(u stvari coshak pupina i kenedija)
ali izgleda da ne rade svi. ovaj ristic u pariske komune je industrija.

My bad, u ulici hrane je BioMedica. Ne znam rade li i oni, sad ću da proučim to. 

 

Rade, 2500.

Edited by Valkyrie
Link to comment
My bad, u ulici hrane je BioMedica. Ne znam rade li i oni, sad ću da proučim to. 
otici cu u pariske komune, ko i dosad, kad dodje trenutak. shta je josh 3 iljade na sve iljade do sada. to je nama nasha borba dala, ni prvo ni zadnje :unsure:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment
14 minutes ago, Sandradjer said:

Nisu svuda isti testovi u smislu firme koja ih pravi, svi su antigenski brzi. 

Ja sam radila na dva mesta (biomedica i biodiagnostica) i jednom drzavni pcr u kovid ambulanti (e tu su zabijali stapic u nos bas duboko). 

 

E ovo me podseti, prošle godine sam radio brzi antigenski u Medigrupu kao standardnu proceduru pred neki zahvat kod njih. Očekivao sam burgijanje po mozgu, kad ono ništa, malo čačnuli i to je to :mellow: Da li je ista "tehnika" za antigenski i PCR?

Link to comment

@Halvard

Taj PCR koji sam radila jos pre godinu dana je bio nos (obe nozdrve) i grlo.

Ove anrigenske samo nos. Biomedica samo obrisali slince, Biodiagnostica duboko, suze krenu.

Trebalo bi da je isto, to je uzimanje brisa. Zavisi od tehnicara. Ali nisam sigurna 100%

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...