Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Samo oprezno sa vitaminom D... Ne preporučuje se ako neko ima sklonost ka stvaranju kamena u bubregu. 

 

To je i zvanično upozorenje iz uputstva za Vigantol, a pretpostavljam da je kod mene probleme s kamenom pokrenulo višemesečno uzimanje vitamina D...

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
5 minutes ago, Velocipede said:

pretpostavljam da je kod mene probleme s kamenom pokrenulo višemesečno uzimanje vitamina D...

Sad mi to kazes :) 

 

A kako si resio problem kamena u bubregu (ja imam u zuci)?

Link to comment
3 hours ago, gospa buba said:

kome fali njemu se daju chudesne doze. naravno, ne na svoju ruku.

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

 

Imam drugara u NYC kome je prepisana jedna tableta od 50,000 jedinica na dve nedelje :ohmy:

 

Link to comment
 
Imam drugara u NYC kome je prepisana jedna tableta od 50,000 jedinica na dve nedelje :ohmy:
 
pa nije nemoguce ako je neki grdan deficit, kazem, junior pije subotom [emoji38]ol:

tako mu pishe i u izveshtaju, odmaj iznad pechata, 60 kapi subotom :rolf:

ali i doktor je shaljivdzija, i mimo toga :hihi:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment

a ima li neke razlike u efektima kad se pije dnevno ili jednom sedmicno? meni rekli 4 kapi dnevno, a posle vidim da mnogima prepisuju unos na nedeljnom nivou.

Link to comment

Cestitke! Sve najdobro, zdravlje prije svega. Da ih zaobidju politicari, virusi.. Uzgred, moja i cerka mog druga lezale zajedno u krevecu u bolnici (ono po dvije bebe sto stavljaju). Nismo nista dogovarali, svega mi :)

  • Wub 3
Link to comment
5 hours ago, Valkyrie said:

Ova moja cimerka je noćas rodila zdravog, ogromnog dečaka. 

Deli rođendan sa mojim mlađim sinom, what were the odds?? 

moracete da se okumite, nema druge :D 

  • +1 1
Link to comment

Dobar dan. Elem, kijam, suvo kasljem, malaksala sam, imam blagu jezu ali nemam temperaturu. Primila dva kineza i fajzer buster. 

 

Ja mislim da sam se prehladila na kisi pre neki dan, ali me zanima ako cu na bolovanje - da li sad odmah teraju u kovid ambulantu sve sa respiratornim problemima ili priznaju bronhitise, sinusitise, prehlade?

 

Da li ako me poteraju na test priznaju pcr na sopstveni zahtev (firma nam placa u zavodu za biocide) ili moram sve da obavim u kovid ambulanti?

 

hvala dobri ljudi. 
 

 

Link to comment

ljudi, jel' zna neko forumaša @Sokrat privatno ?

 

daj neka mu neko zvrcne da se javi, žena mu je bila u bolnici, na kiseoniku, javio je pre cca 7 dana da je bolje i od tada se ne javlja

 

nadam se da je sve ok 

  • +1 4
Link to comment
12 minutes ago, angelada said:

Dobar dan. Elem, kijam, suvo kasljem, malaksala sam, imam blagu jezu ali nemam temperaturu. Primila dva kineza i fajzer buster. 

 

Ja mislim da sam se prehladila na kisi pre neki dan, ali me zanima ako cu na bolovanje - da li sad odmah teraju u kovid ambulantu sve sa respiratornim problemima ili priznaju bronhitise, sinusitise, prehlade?

 

Da li ako me poteraju na test priznaju pcr na sopstveni zahtev (firma nam placa u zavodu za biocide) ili moram sve da obavim u kovid ambulanti?

 

hvala dobri ljudi. 
 

 

Svi sa simptomima respiratornih infekcija moraju da prođu kroz kovid ambulantu.

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...