Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Ja sam pio Detrikal 2000 na svoju ruku, i pre zaraze, kao neki vid boostovanja imuniteta za svaki slucaj, doduse ne svaki dan. Vitamin C, Cink, Selen su mi jos dali kod doktora.

 

Uzimajte i one tecnosti za grgljane, ja sam koristio Tantum Verde ali ima i drugih, u teoriji sto vise virusa ubijete dok je u grlu vece su sanse da se ne spusti na pluca.

Link to comment
4 minutes ago, goofs said:

Ja sam pio Detrikal 2000 na svoju ruku, i pre zaraze, kao neki vid boostovanja imuniteta za svaki slucaj, doduse ne svaki dan. Vitamin C, Cink, Selen su mi jos dali kod doktora.

 

Uzimajte i one tecnosti za grgljane, ja sam koristio Tantum Verde ali ima i drugih, u teoriji sto vise virusa ubijete dok je u grlu vece su sanse da se ne spusti na pluca.

 

Važi, hvala :) ako ima još neko nešto da doda....I da, onaj Orthomol, koliko je to stvarno dobro (pošto je mnogo skup)?

Link to comment

^^ pio sam i Ortomol, doduse tek po zarazavanju i samo tri kesice jer mi je toliko ostalo iz nekog starog šteka.

Bemliga, to je vitaminska bomba, mozda mi je pomogla, mozda ne, uglavnom nisam za to da se pije kao preventiva jer je malo heavy, u uputama pise da se prepisuje ljudima nakon ciklusa hempterapije. Mada to je moje laicko tumacenje, nisam nikad pitao nekog doktora za to, a iskreno nisam ni imao bilo kakve nuspojave od toga.

Link to comment
4 hours ago, mraki said:

Jebote, baš mnogo nakon revakcine. Srećom pa su blagi simptomi.

moja drugarica i njena keva više od 3 nedelje od druge doze jedva nikakve simptome posle male temperaturice 1 dan imale su medjutim loše rezultate Ddimera , leukocita i još par stvari što je klinička slika korone( drugarica je lekar pa zna ) Lekove uzimale, sredilo se i to . Tek sad će da rade antitela i svi jedva čekamo da vidimo

  • +1 4
Link to comment

zet je pre nekog vremena imao blaze simptome korone s tim da mu je ddimer otisao u picku materinu, jedva su mu izvadili krv. Na PCR testu bio negativan, ali se ponasao kao da je kovid. Kad je proslo sacekao neko vreme i testirao se na antitela i nema ih.

  • +1 1
Link to comment

Molim vas ako je nekom iz Beograda ostala Forteca 500, ako može porukica u DM, došla bi vakcinisana osoba da otkupi i preuzme.  Bukvalno je nema nigde,  ni zamena.

 

Za mog najboljeg druga, ima upalu pluća i sinoć su ga vratili i iz Zemunske i iz Infektivne - nema mesta, a imao uput. Sve druge lekove smo našli (od antibiotika pije još Pancef).

 

Na tviteru su već podelili koji su imali:/ a okrenuli smo pola apoteka u Srbiji.

Edited by angelada
Link to comment

Bukvalno ništa sa onog spiska "paralela" ne možemo da nađemo:( Jedino smo našli tečnu Fortecu u apoteci Igor pa sad zovemo lekara da vidimo da li to sme da prima, ali kaže da mora da proveri te da će da se javi.

Link to comment

videla sam na tw da gomila ljudi trazi fortecu, iz raznih gradova. da li je moguce da nigde nema leka koji se izgleda sad standarno prepisuje za kovid upalu pluca?

Link to comment
Just now, gospa buba said:

a ima drugih bolesti, nekovid, kojima je neophodan taj lek? :unsure:

sent from bubamoto
 

Levoxa, odnosno Forteca je odlična baš za upalu pluća. Ne znam za koje još upalne procese je, ali ovde baš dobro pomaže.

Link to comment

Ako je Forteka = Levoxa, imam ja kutiju -1 tableta. Bila sam uzela letos ali su me već nakon samo jedne popijene skomatali u bolnicu na Longacef. 

@angelada javi se što pre, kod mene na NBg te čeka kutija! 

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...