Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Samo lezi i odmaraj se što više. Ako imaš mogućnost, nabavi oksimetar. Nemoj da ne piješ probiotik, većina koronaša fasuje dijareju i kao sam simptom bolesti a posebno kad krene filovanje antibioticima. 

  • +1 1
Link to comment

A ovaj doktor porodicne medicine mi je na 5 min od stana, pa kod njega to sve obavim. I danas mi je mjerio (kiseonik, jel?) tim oksimetrom kaze super sve. Ja sam generalno ok, disem bez problema, nisam previse iznemogao i dr.  Da, probiotik obavezno. Bulardi neki sam uzeo, sa vitaminom D.

  • +1 1
Link to comment

Malopre dobio rezultate laboratorije. Pre mesec dana 6.27, danas 5.21 granicna vrednost 1.4.. sto znaci da je pao za jednu jedinicu  za mesec dana...

 

Da li treba da me zabrine sedimentacija sto mi je 15, a granica je manje il jednako 10?

Link to comment
15 hours ago, kipo said:

A ovaj doktor porodicne medicine mi je na 5 min od stana, pa kod njega to sve obavim. I danas mi je mjerio (kiseonik, jel?) tim oksimetrom kaze super sve. Ja sam generalno ok, disem bez problema, nisam previse iznemogao i dr.  Da, probiotik obavezno. Bulardi neki sam uzeo, sa vitaminom D.

 

Juce sam cuo stvar o kojoj pojma nisam imao a lekar je izvor, kad ti stanje bude bolje miksuj probiotike razlicitih proizvodjaca. Navodno razliciti probiotici obezbedjuju razlicite dobre bakterije tako da ces miksovanjem probiotika brze i lakse da naselis sve one kulture kojima su antibiotici dosli glave. U svakom slucaju proveri ovo sa svojim lekarom.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Filozof manijak said:

U proseku - sarma :D

 

Jok, imam i koske.:D

 

Iz sarme najcesce sklanjam kupus ali kiseli kupus kao salatu mogu da jedem od jutra do sutra. Kao i svako sveze povrce. Mrzim ga u hrani ali ga svezeg jedem kao manijak. Jedna kontroverzna figura.:s_w:

Link to comment
7 minutes ago, nisam ja said:

ja ne jedem papriku iz punjene paprike 😀

 

al da neko odvaja kupus iz sarme, to još nisam čuo. 

 

4 minutes ago, radisa said:

+1

 

A kupus iz sarme sam počeo da jedem sa 18...

gospode partenone. a vojsku, sluziste li? :hihi:

 

ticheru gdegod da si, vidish li ti ovo :dry:

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...